• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    SN0WCRASH: toho epoxy tam tolik byt nemusi, skateboardy se bezne delaji z ruzne barevnych/(barvenych?) vrstev dreva, imho.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    KCHARI: to je ram drevo/epoxid? Pekne to je :)
    A dokonca aj ram v poriadnej velkosti..
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    Fixka ze starých skejtů

    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    KCHARI: Je to tak, ja si tu 62 musel nechal usit na miru od Bareše...
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    STILL_PRIMITIVE: tak kdyby výrobci nevyráběly kola jen pro "trpaslíky", tak by ty sedlovky nemusely být tak ukrutně dlouhý :) a tuhle mám ještě pro jistotu prodlouženou, aby jí bylo víc v rámu...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    STILL_PRIMITIVE: "lehce zvlnenych 40 km" je nejakych 250 m nahoru a dolu.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    STILL_PRIMITIVE: nn, Vysocina.
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    MARASAN: To je presne ono ;) Nemas nahodou chalupu v jiznich cechach??
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    STILL_PRIMITIVE: LOL, ja tu svoji kratkou fixku čirou nahodou taky odvezl na chalupu, kde na ni obcas dam lehce zvlnenych 40 km pro roztoceni nohou :-D
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    MARASAN: Hele je mi to desne maly ale hrozne pohodlnny (mam rad kratky ramy a bejt v tom "namotanej") ... zariven je to jezditelny jen s vlastovkama... je to takovej panatecni ram co jezdim jen na chalupe... je to 55 a na drahu mam 62... ve meste jezdim 58 ale prevarenou silnici a uz je na me dlouha geometrii coz jsem kompenzoval sedlovkou bez ofsetu...

    MARASAN
    MARASAN --- ---
    STILL_PRIMITIVE: tyve, to ti musi byt kratky. Ja mel neco podobnyho, jenze dlouhodobe uz zacalo byt tezce nepohodlny a postavil jsem si non-fixed pohodlnej singlespeed.
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    KCHARI: Slusny! A to sem si myslel ze mam dlouhou sedlovku :)))

    KCHARI
    KCHARI --- ---
    Můj brácha má prima bráchu aneb Kona Unit do každé rodiny. Unit 2017 v tuningu vs Unit 2022 "vanilla edition". Posun v geometrii značný, asi to chce nový kolo....

    AHASVER
    AHASVER --- ---
    SN0WCRASH: počkej, tys nějak pochopil, že bych chtěl vyměnit sedlovku, což nevím jak :) já prostě prodávám kolo :)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    AHASVER: mozno vacsi specializovany obchod. Moja skusenost z NL je, ze taketo veci sa v bike shope najradsej neoddeluju, lebo potom sa tazko hlada nahrada :) A to plati aj ked si kazdy mesiac na burze mozes kupit hromady bicyklov z druhej ruky. Kazdopadne, rob ako myslis, ja tu len ponukam rady na ktore sa nikto napytal :D
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    SN0WCRASH: covece, vidis to - kdyz jsem ho stavel, tak jsem dost zvazoval koupi novy, naky japonsky nitto nebo tak, ale kdyz jsem se pak podival na naklady buildu, nakonec me to preslo. nicmene podle prumeru jsem jich nasel dost, dokonce ai pamatuju, ze v londyne jsem byl v sohu v nejakym fixed gear veloshopu a tam mi jich hned nabizeli nekolik. tak mozna je tam nejaka zaludnost, o ktery nevim, kazdopadne na kole je puvodni, jen vylestena
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    TROJKA: jj - ja jednak mel klipsy, se kteryma to je lepsi (ty mozna taky nekde najdu, byly hezky), ale bez klipsu jsem to proste protacel. uprimne mi to prislo i trochu frajersky 😀😀 ale mas pravdu, dela to presne tohle
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    AHASVER: prohlid' jsem si fotjy tvyho kolíčka, pěkný a dobre vyladeny , jen se zeptam na ty pekny pedaly: jsou asymetricke , sam je na nejakym kole mam taky , ale do dneska jsem se nenaucil , jak na ne jednoduse stoupat z te spravne strany , vzdycky se jako na tve fotce otoci , ze proste nemuzes jen slapnout a jet, v obracene pozici stred pedalu tlaci do boty a chodidla ..ze?
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    AHASVER: pekne vyladeny bajk :) Ak pneumatiky nie su vidilene popraskane, menit nepotrebujes. Ak na nom bude novy majitel vela jazdit, do roka si aj tak kupi nove.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    AHASVER:
    TOMMY_:
    sorry ale sedlovku pri tomto rame predat zvlast sa rovna samovrazde. Jedina vec co sa z tej casti bicykla hlada tazsie, je ta krutka, co zaistuje sedlovku v rame :))))
    Toto sa fakt tazko hlada, aj ked ma clovek bike shop :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam