• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENKocky v haremovych kalhotach
    Fotky holek v tzv. haremovych kalhotach, znamych tez jako turecke kalhoty, aladinky, nebo tez trochu nelibe "nasravacky".
    Vase fotky, fotky kamosek, ulovky z ulice, ale i z hlubin internetu.
    rozbalit záhlaví
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    OLIII: co je špatnýho na stehnech antický bohyně?? Já měla pocit, že byly povětšinou krásný! :))

    mno, každpádně, je mnoho dalších variant na škále "široký pytel - upnutý kraťásky".
    Ale dobrá, asi existují harémovky, které mohou slušet i "slovanským" typům. Byť stejně pořád moc nechápu, proč by se slovanský tvary měly nějak maskovat, ale to je jiná debata.
    OLIII
    OLIII --- ---
    SEBIEN: Tak...se širokýma bokama nic moc člověk neudělá a stehna antický bohyně se v takových kalhotách pěkně skryjou. Přijde mi to jako lepší řešení než upnutý kraťásky. A k té neforemnosti - určitě bude záležet na konkrétním střihu (vyzkoušela jsem pár kalhot prazvláštních střihů, než jsem narazila na ty svoje) a když si k tomu člověk nevezme vytahaný tričko, ale něco trochu víc na tělo, tak si myslim, že si ostudu neudělá.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    OLIII: teda o té přívětivosti k nedokonalosti postavy bych polemizovala. Sice je to široký a volný, ale mám pocit, že tím spíš si to opravdu "slovanská" postava moc dovolit nemůže, protože ji to udělá ještě širší a neforemnou... Obávám se, že model "kila navíc zakryjeme něčím velikým plandavým" dost nefunguje.
    TEREZSKA
    TEREZSKA --- ---
    Někdo tip kde je sehnat nějak zalevno?
    MAJINKA
    MAJINKA --- ---
    Hele mě taky trvalo, než jsme to pobrala a uznávám, mně málokteré sluší, ale strávila jsme teď dva měsíce v řecku s mezinárodní bandou němek, italek, francouzek ty to tahaj furt a fakt jsme si na to zvykla a na některejch lidech vypadaj faaakkkttt dobře...
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    tak z tech fotek, co tu jsou, mi prijdou v pohode ty od Kvitko - takovy podobny mam taky. ale ty s nizsim rozkrokem mi prijdou fakt udesny. chapu to jako pohodlny hadry na doma nebo nekam, kde mi zas tak nezalezi na vzhledu. ale delat v tom paradu - nevim. mozna jeste tak allopsychosis gate.
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    KVITKO: jj, mam je v hnede :) na takové to domácí válení proste ideál :)
    ANEZAK397
    ANEZAK397 --- ---
    Bezva klub tohleto.
    Ja mam tyhle kalhoty moc rada a libi se mi hlavne na hubenych holkach (i klucich). Nechapu, proc se proti nim v Cechach tak broji. Podle me je to proste zabednenosti vuci novym trendum. V CR se lidi se nauci ve ctrnacti nosit zvonovy kalhoty a uz jim to zustane do konce zivota, vzdyt se podivejte na vetsinu duchodcu. Ve Spanelsku nosi zensky kolem sedesati Desigual a Zaru.
    Tyhle kalhoty jsou (ted myslim v Evrope, ne v puvodnich, tradicnich mistech jejich noseni) proste trend. A co je na tom? Jsou pohodlny, ok, ale znam pohodlnejsi veci. A muzou bejt krasny i hnusny modely stejne jako cokoli jinyho.

    MOUNTBATTEN: Ty sedy, dryhy zleva, nadhernej styling
    KVITKO
    KVITKO --- ---
    mám jen tuhle z domácího bordelu při hraní na Wii ,D

    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    KVITKO: jj, na doma mam aladinky ve skracene verzi, fakt jsem za ne ráda!
    nahod taky nejakou fotku.)
    KVITKO
    KVITKO --- ---
    _AMBRA_: přesně, já to nosim doma protože ej to pohodlný, a pro tebe je teď to pohodlí nejdůležitější :)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    diky bohu, ze se i k nam dostaly aladinky, do niceho jinyho se ted momentalne nedostanu (sice to nepatri tak uplne do teto diskuze, pro me by se spis hodilo "hrosice v aladinkach", ale pro predstavu a at tu nejsou jenom keci, ze:)
    aladinky + zabky = pohodlí!!

    viz


    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    KFF: nj zimní verze maximálního pohodlí :D
    OPTIKUS: :D :D děkuji ....teda...jako :D
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: Druha fotka je uplne nejlepsi, mas krasny prsa holka!!!(: Sem z nich uplne mimo!(((:
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ., tak to je teda ultra-mega-moc-nejvic zvraceci hnus
    MAJINKA
    MAJINKA --- ---
    Naprostý souhlas s OLIII, ty kalhoty se mi faaakt líbej, mám doma troje, ale fakt si rozmyslim než si je někam vezmu - především v ČR. Každopádně jsem teď makala v Řecku a do ničeho jinýho bych se do práce ani nějaký aktivitě neoblíkla, nejvíc nejlepší v tomhle, pohodlný, praktický, vypadaj dobře, větrá to a nelítá jako sukně
    OLIII
    OLIII --- ---
    Nejsem sice zaslepeným zastáncem harémových kalhoty, z těch, co jsou tady na fotkách, by se mi na pohled líbily tak dvoje a z nich bych na sebe vzala jedny, ale...
    Dobré je na nich to, že jsou
    - pohodlný, zvláště v letních vedrech (dobrá alternativa k sukni pro ty, co sukně moc nemusí)
    - jsou velice přívětivý k nedokonalostem postavy (slovanské typy pochopí)
    (jo k jedné poznámce, co se objevila vedle v klubu - na kole se v nich dá jezdit bez problémů:-))
    KFF
    KFF --- ---
    MOUNTBATTEN: Jestli to beres jako utok, tak se omlouvam, tak to mineno vazne nebylo. Brala jsem to jen jako priklad toho, jak je tezke vysvetlovat/obhajovat vlastni vkus. Uznavam, ze "hacafrak" zni pejorativne, ale nejak jsem nenasla vhodnejsi pojmenovani:)
    Ja si tedy vsechno obleceni vybiram taky podle toho jestli je mi "prijemne na telo" (cimz vyrazuju ruzne skrabave a jinak neprijemne latky u veci, ktere by se mi jinak i libily na pohled), ale zas o prakticnosti bych mluvila spis v souvislosti s tim vedle propiranym outfitem nekam do hor (jakoze jestli neprofoukne, nepromokne atd.), nez s oblecenim do mesta, tam mi na techhle aspektech zas tak moc nezalezi.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    KFF: nevim,proc na mne utocis?
    Myslim,ze duvody obliby nemusi byt jen "etericky" subjektivni ("libi se mi to,nevim proc"),ale i trebas prakticke,hmm?

    Na to jsem narazela,aby priznivci mohli tem, kteri to "nechapou" vysvetlit, co je na nich dobreho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam