• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ROTTWEILER: mam, super diky, snad se k tomu pres stehovani a hrani diabla dostanu
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Tady rozdávají beta klíče na beta weekend http://kanobu.ru/promos/the-secret-world-beta/ kdyby už nebyl, tak zkuste nějaký jiný zdroj http://www.thesecretworld.com/news/the_secret_world_beta_weekend_2_kingsmouth_calling_part_two
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    já jsem silně puzen k Illuminati :)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    stejne se mozna tesim zbytecne, protoze hw naroky splnuju jen z casti, bojim se ze 2,2 ghz procak mi to zazdi. Jen takova anketa planuje vubec nekdo tady cr hrat za nekoho jinyho nez za templare? mam pocit, ze je to docela geograficky rozdeleny...
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    KARLOSCV: diky za radu, stejne zatim zadnej beta klic nemam, ale ty vase reporty o questech pri kterech clovek musi premyslet a dohledavat me neskutecne navnadily. A asi prekousnu i unylejsi boje, ktery jak se mi z videi zda vypdaji dobre jen kdyz se clovek specializuje na strelny zbrane.
    SVORO
    SVORO --- ---
    KARLOSCV: jop jak jsem to už psal :D člověk si musí zvyknout jakmile si zvykne tak je to neuvěřitelný !!! (no dobře hodně dobrý:)
    KARLOSCV
    KARLOSCV --- ---
    RMUTT: No ono by to možná stálo za to vyzkoušet, na spoustu věcí je třeba si zvyknout...aby ses na launch day nelekl :))

    Já třeba si zvykal na souboje dost dlouho a furt mi to moc nesedí. Zbytek hry naprosto skvělý, s přehledem nejlepší MMO jakou jsem hrál, kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat, ale ty takové jakoby mrtvolné souboje (doslova) a dřevěné animace dost bijou do očí.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    stránka je sice příšerná, ale myslím, že ability wheel by mohl někoho zajímat ;)
    TSW Skill Wheel - The Secret World
    http://tsw.mmoz.pl/tsw-skillwheel.html
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    KID_MCHUTT: A beta klic ne a ne dorazit. I kdyz mi to prestava vadit, podle vasich reakci se je na co tesit. Aspon budu mesic jeste vytvaret hodnoty a nebudu si ten zazitek jen ocichavat po kouskach, ale nastoupim rovnou na full frontal s plnou verzi.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    hm - koukám že tenhle víkend taky bude beta :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SVORO: já ne, ale na druhou stranu, ta se nezkazí :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    KID_MCHUTT: Hele to mě ani né :P ikdyž jsem na tu Civku taky zvědavej, ale to budu moct hrát v práci :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    co mi vadí víc je, že ve stejný den vychází TSW a expanze k Civ V :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SVORO: co je to D3? ;) mladší bratříček clickfestu z dětství? :D
    SVORO
    SVORO --- ---
    Jop jedna věc na TSW se po betě těším víc než na D3, což je dost zvláštní teda u mě :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SVORO: ten prohlížeč je peklo :) je to IE jádro, taky jsem alt-taboval
    SVORO
    SVORO --- ---
    KID_MCHUTT: Tak to bych zase nesměl být já, kterej main quest, řeší až na konci :D respektive jsem po Městě pobíhal aniž bych se ho snažil plnit :D Mimochodem, fakt je super, že je ve hře internetovej prohlížeč (ikdyž jsem alttaboval, bylo to rychlejší pro mě:) s pár věcma bych prostě nehnul ikdybych se sebevíc snažil hlavně v tom Code :)))
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SVORO: tak od toho tam ten main quest je ;)
    SVORO
    SVORO --- ---
    FIN: Code byl od kněze (kanály) Vision od Věštkině (tam byl skvělej i Raven jak to končilo na tom hřišti:) Wicked byl od Normy (o těch vraždách). Z těch supply questu nebo jak je nazvat, většinou jste ho nabrali interakcí nějakého předmětu v světě/městě jsem se nejvíc nasmál u "Nor snow nor zombies can stop US" - roznášení pošty :D


    KID_MCHUTT: jj, skvělí na něm je, že tě provede hlavníma lokacema a ukáže na zásadní NPC :))

    BTW k Vosion jsem nemohl najít ty včely ;D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    FIN: hm, tak to je dost nepříjemné...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam