• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    SVORO
    SVORO --- ---
    KID_MCHUTT: tři mega? jak :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SVORO: vzhledem k tomu, že jsem na postavě měl cca 3 miliony, pohoda :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    KID_MCHUTT: JJ Pangea nebo tak nějak co říkáš na ceny? :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ha a našel jsem v Londýně krám s hadrama :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SVORO: prefixy buď pořád nejsou povolený, nebo je neumím poskládat (něco jsem načetl, ale nikde, kromě tvaru, jsem neviděl rozumné složení :)) a čtyřkový weapon toolkit mi zatím nikde nepadl :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    KID_MCHUTT: tak to je v pohodě :)) já jsem se chtěl podívat na craftění ale to si asi načtu.

    BTW jsem zjistil, že jsem asi ženská protože se celkem těším na nakupování hadříků :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SVORO: není co moc reportovat :) rozdíl mezi prvním a druhým víkendem je cca 8 questů :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    Jinak, sorry report z weekendový bety nebude. Pán všech Rohatejch má na mě vliv :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    Sakra tak se v Betě dál v příběhu neopdívám :((
    KARLOSCV
    KARLOSCV --- ---
    FIN: Jo tak jasně, oni i tvůrci uvádějí, že vtip je v těch synergiích, wtz. Já osobně to zkoušel solo, takže tohle šlo ztuha (jinak ovšem doufám, že v té hře bude víc multi instancí, nějaké raidy nebo něco, protože mi obecně připadalo, že hraju skvělou single-player RPG; podobně jak kolegové, co hrajou SWToR tvrdí, že tam prakticky člověk ani žádné spoluhráče nepotřebuje).

    Problém se synergiema trochu vidím v tom, že ty boje jsou všechno vcelku chaos, takže přesně klikat odpovídající skilly na moba, který má odpovídající status, a ještě přitom hlídat svoje HP a potenciálně HP kámošů, pokud jsi healer, to bude dost fofr. Pokud to vůbec nějak rozumně půjde takhle hrát. Jestli se to prostě nesmrskne na zuřivé klikání ála Diablo.
    FIN
    FIN --- ---
    speciálně na tu assaultuku se dá vyrobit kombinace na neustálé (malé sice, ale přesto) léčení sama sebe a křížové generování dotek indikujících kritikály a kritikálů indikujících dotky. a stačí sledovat číslíčka, aby člověk věděl.

    je to přesně, jak tvrdí developeři - poskládej si ability jako deck karet.
    FIN
    FIN --- ---
    klíč je v kombinacích a již během prvého víkendu jsme s kolegy ve skupině prakticky ověřili, že ve trojce (assault, brokárna a kladivo) jsem tanka v klidu udržel naživu já sám bez healera a naopak, oni dva se dostatečně postarali o to, aby se mi na tělo příliš často někdo nedostal.
    FIN
    FIN --- ---
    KARLOSCV: musím oponovat. když si člověk vypěstuje assaultku a nakombinuje vhodně některé ability z jiných oblastí, rozstřílí na sračku část skupinky dřív, než se k němu dostane, a tank se pak v klidu postará o zbytek. nemluvě vůbec o tom, že stačí se pohybovat, postavy jsou neprůchozí atd. pokud ovšem někdo stojí jako Y a pálí jen dávkami bez kombinací, pak ano, pak je to se střelnými zbraněmi horší. ale při mnou popsané taktice a užívání healení člověk klidně sám zlikviduje 3 - 5 zombáků střelbou a je jen dosti málo zraněn.
    SVORO
    SVORO --- ---
    KARLOSCV: Mno já jel v betě rifle a byl jsem snima spokojenej :)) tuším že jsem měl jako skin G-36 :D

    BTW to je věc, která mě tak trochu mrzí, že ty zbraně se nejmenjou AK-46 G-36 UZI atd, ale něco jako přísná puška bolesti atd. myslím, že je to u všech zbraní stejný což mě fakt trochu mrzí :/
    KARLOSCV
    KARLOSCV --- ---
    RMUTT: No mě právě přišly ranged zbraně ze všech nejhorší, přesněji nevíc "pointless". Ono totiž všechny potvory jsou rychlé jak sračka a člověk stačí tak jednou vystřelit a už mu ohlodávají lýtka. A k čemu brát focus na ranged, když se 95 % soubojů odehrává na blízko? (nebo aspoň z toho, co jsem viděl v Kingsmouth).

    Nejzajímavější mi přišel focus na magii, většina schopností je užitečná a i dobře vypadá.

    SVORO: Jj, to je dobré heslo, jednu postavu určitě za Ilumináty rozehraju.
    Ještě víc mě ale láká Dragon, jejich důraz na chaos a anarchii, to je něco pro mě (tady si místo emotikona dosaď svou ikonku :))
    SVORO
    SVORO --- ---
    RMUTT: Mno mě si nejvíc libí Ilimináti :) jsou mi nejbližší přeci jen jejich heslo Sex, drogy Rokefeler :D
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ROTTWEILER: mam, super diky, snad se k tomu pres stehovani a hrani diabla dostanu
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Tady rozdávají beta klíče na beta weekend http://kanobu.ru/promos/the-secret-world-beta/ kdyby už nebyl, tak zkuste nějaký jiný zdroj http://www.thesecretworld.com/news/the_secret_world_beta_weekend_2_kingsmouth_calling_part_two
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    já jsem silně puzen k Illuminati :)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    stejne se mozna tesim zbytecne, protoze hw naroky splnuju jen z casti, bojim se ze 2,2 ghz procak mi to zazdi. Jen takova anketa planuje vubec nekdo tady cr hrat za nekoho jinyho nez za templare? mam pocit, ze je to docela geograficky rozdeleny...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam