• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    RMUTT: Prave jsme dodelali treti z tech sifer, vsechny tri jsou fajn :-)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    Narozdil od tech co maj beta key za preorder si ted lamu hlavu se zaverecnym puzzlem navazujicicm na secret war. A tak konecne okousim tu "detektivni" praci o ktery jste tu mluvili. Bomba! zjistovat rodny jmeno nejakyho papeze ze stredoveku, googlovat weby nejakejch firem, ktery vyrabej arzenik a k tomu s papirem a tuzkou lustit cezarovu sifru. Parada! TImhle smerem by se mel herni prumysl ubirat :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    BIMBAS: Dobře ty !!! :D tak nějak jsem v to doufal :))

    KARLOSCV
    KARLOSCV --- ---
    BIMBAS: Ja se takhle rozhod u minule bety. A musim rict, ze trpim jak zvire, kdyz ctu commenty ve stylu: "Je to nuuuda, divna grafika, Tera je tisickrat lepsi." A tema se to na netu fakt jen hemzi. Hrozne preju Funcomu, aby s tim mel uspech.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    musim rict ze po sobotnim hrani bety weekendu to koupim. Bavil jsem se
    SVORO
    SVORO --- ---
    TRAGED: No hele já jsem měl pocit, že jsem chvilku hrál sběrače a to jsem cca 4 hodiny farmil
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SVORO: Jsi houby collector. Pamatuj, nic nesmi prijit nazbyt neb vsechno se da prodat! A kdyz je plnej bagl, zahazuje se od nejlevnejsich :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SVORO: fakt to samo :] ale ono je to asi tim, ze jsem delal vsechny questy a nezkousel craftit :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    KID_MCHUTT: Nekecej !! :D Já měl na ke konci bety 250 K :((
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SVORO: to samo :]
    SVORO
    SVORO --- ---
    KID_MCHUTT: tři mega? jak :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SVORO: vzhledem k tomu, že jsem na postavě měl cca 3 miliony, pohoda :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    KID_MCHUTT: JJ Pangea nebo tak nějak co říkáš na ceny? :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ha a našel jsem v Londýně krám s hadrama :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SVORO: prefixy buď pořád nejsou povolený, nebo je neumím poskládat (něco jsem načetl, ale nikde, kromě tvaru, jsem neviděl rozumné složení :)) a čtyřkový weapon toolkit mi zatím nikde nepadl :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    KID_MCHUTT: tak to je v pohodě :)) já jsem se chtěl podívat na craftění ale to si asi načtu.

    BTW jsem zjistil, že jsem asi ženská protože se celkem těším na nakupování hadříků :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SVORO: není co moc reportovat :) rozdíl mezi prvním a druhým víkendem je cca 8 questů :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    Jinak, sorry report z weekendový bety nebude. Pán všech Rohatejch má na mě vliv :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    Sakra tak se v Betě dál v příběhu neopdívám :((
    KARLOSCV
    KARLOSCV --- ---
    FIN: Jo tak jasně, oni i tvůrci uvádějí, že vtip je v těch synergiích, wtz. Já osobně to zkoušel solo, takže tohle šlo ztuha (jinak ovšem doufám, že v té hře bude víc multi instancí, nějaké raidy nebo něco, protože mi obecně připadalo, že hraju skvělou single-player RPG; podobně jak kolegové, co hrajou SWToR tvrdí, že tam prakticky člověk ani žádné spoluhráče nepotřebuje).

    Problém se synergiema trochu vidím v tom, že ty boje jsou všechno vcelku chaos, takže přesně klikat odpovídající skilly na moba, který má odpovídající status, a ještě přitom hlídat svoje HP a potenciálně HP kámošů, pokud jsi healer, to bude dost fofr. Pokud to vůbec nějak rozumně půjde takhle hrát. Jestli se to prostě nesmrskne na zuřivé klikání ála Diablo.
    FIN
    FIN --- ---
    speciálně na tu assaultuku se dá vyrobit kombinace na neustálé (malé sice, ale přesto) léčení sama sebe a křížové generování dotek indikujících kritikály a kritikálů indikujících dotky. a stačí sledovat číslíčka, aby člověk věděl.

    je to přesně, jak tvrdí developeři - poskládej si ability jako deck karet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam