• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    REINITA
    REINITA --- ---
    KID_MCHUTT: ale souvisely. nebo jsem v tom tu souvislost přinejmenším našla ;)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    REINITA: vždyť je jich tam moc! :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    KID_MCHUTT: mně ne :o)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    REINITA: jj, to mi došlo už u té první hádanky :D
    REINITA
    REINITA --- ---
    KID_MCHUTT: doporučuju :) a až se budeš vztekat nad něčím moc dlouho, klidně volej o pomoc ;)
    (a pozor, ne všechny stopy je třeba použít ke zdárnému vyluštění, některé jsou slepé, i když vypadají slibně)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    REINITA: sakra, já se do toho asi pokusím pustit :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    KID_MCHUTT: ono už to pokračuje notně dál. Kontaktují tě na vyluštění první pečeti, pak další a další, jak se postupně otvírají. Je za tím nějaká story o unesené holce, kterou partička zlounů-odpadlíků od tajných společností předhodila sériovému vrahovi.
    nechybí ani zajímavé videonahrávky.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    REINITA: zkusil jsem, leč času není :( viděl jsem jenom teda tu iluminátskou :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    luští tu někdo ty šifry, co běží nezávisle na samotné onlinovce? (seal 1, 2, 3 apod.)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Prý to spletli v Alienware a ty klíče byly do closed bety. Pokud jste to tedy stihly ještě když jsem to jsem dal, tak můžete hrát TSW, kdy chcete. :-)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Klíče na příští beta weekend

    The Secret World Closed Beta Giveaway
    http://www.alienwarearena.com/giveaway/the-secret-world-closed-beta-giveaway/
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    AMBERAN: Najivo :) Ale treba prekvapi :)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    KARLOSCV: To jsou pregame sifry, dost pochybuji, ze by se objevily, az to vyjde ;-)
    KARLOSCV
    KARLOSCV --- ---
    Chlapci chlapci, proč to hrajete teď, vyjde full hra a za tři týdny to budete dělat všechno znovu.
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    RMUTT: Prave jsme dodelali treti z tech sifer, vsechny tri jsou fajn :-)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    Narozdil od tech co maj beta key za preorder si ted lamu hlavu se zaverecnym puzzlem navazujicicm na secret war. A tak konecne okousim tu "detektivni" praci o ktery jste tu mluvili. Bomba! zjistovat rodny jmeno nejakyho papeze ze stredoveku, googlovat weby nejakejch firem, ktery vyrabej arzenik a k tomu s papirem a tuzkou lustit cezarovu sifru. Parada! TImhle smerem by se mel herni prumysl ubirat :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    BIMBAS: Dobře ty !!! :D tak nějak jsem v to doufal :))

    KARLOSCV
    KARLOSCV --- ---
    BIMBAS: Ja se takhle rozhod u minule bety. A musim rict, ze trpim jak zvire, kdyz ctu commenty ve stylu: "Je to nuuuda, divna grafika, Tera je tisickrat lepsi." A tema se to na netu fakt jen hemzi. Hrozne preju Funcomu, aby s tim mel uspech.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    musim rict ze po sobotnim hrani bety weekendu to koupim. Bavil jsem se
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam