• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    EOLIS: a vida :) tak kam? Jsem pro Daemona :)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    The first seven dimensions revealed - The Secret World Official Forums
    http://forums.thesecretworld.com/showthread.php?t=35426
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    prisel mi mail od funcomu, abych si vyzkousel tu vikendovou open betu nebo co to vlastne bylo. od dob spousteni AOC mam v hlave tak nejak zakodovano "bacha na fuckom!", ani uz si nevzpominam proc presne. presto sem to -byt s velkou skepsi- zkusil a docela me to prekvapilo (v dobrem slova smyslu). sem ted na vazkach, jestli koupit nebo ne. si rikam, ze mesic nebo dva by me to zabavit mohlo :) asi nejvic me zaskocil ten poplatek ~15 EUR, puvodne sem myslel, ze to bude F2P
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    Jinak jsem si ted z nedockavosti osahal dalsi veci od Funcomu a prijde mi docela skoda, ze ten zpusob boje zblizka nejak neprevzali z Age Of Conan, tam ma clovek fakt pocit kontaktu a ta volba smeru svihu ma taky neco do sebe...
    Jo a hral jsem tam za malyho tlustyho plesatyho a bylo to fajn...

    btw vsimli jste si toho, ze ve hrach, kde si clvek muze takhle customizovat avatara hraje spousta lidi za muzsky neatraktivni charaktery ale zensky jsou vzdycky 90x60x90? :-)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo není totálně nerozhodnej :)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    KID_MCHUTT: přidáno
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ROTTWEILER: chybí tam "mám preorder" :)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    POMPO: Přidána a pokud chybí nějaké možnost, tak přidám :)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    POMPO: Potvrzený early start pro pre-ordery je v pátek 29.6. Zatím platný ohlášený release date je 3.7.
    POMPO
    POMPO --- ---
    NAhodnte anketu kdo kupuje. mozna bude, nebude.
    mohla by bejt zajimava.
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    POMPO: Release je pro preorder ted v patek, jinak v utery.
    POMPO
    POMPO --- ---
    AMBERAN:
    Release je, pokud se nepletu 14 dni po tom vikendu s betou.
    Nejak si nedokazu predstavit jak to vsecko stihnou opravit a v jakym stavu to na bete bude...
    POMPO
    POMPO --- ---
    RMUTT:

    Ja urcite budu cekat tak do zari/rijna a pak uvidim.
    Zlevnovani komponenetu ted neni takovy markantnti jak bejvalo. Muzou za to veci jako je kurs $ atd...

    Velikost MMORPG na disku neni zadnej argument (mysleno nea vsechny). Ceny mista na HDD jsou dnes zanedbatelne.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    KID_MCHUTT: Kdepak. Ale to je na dlouhé povídání a vlastně o úplně jiné hře. Jednoduše to bez nich nešlo :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    EOLIS: jenom v capture the flag :) jinak se tanci zaměstnávali mezi sebou :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    KURE: tak holt budou muset tanci stavět živé pyramidy. ale jenom Illuminati, ostatní takovým útvarem pohrdají ;)
    KURE
    KURE --- ---
    myslim ze preskocit jde, protoze postava skace celkem vysoko
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    REINITA: Doufam, ze ne :-D
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    REINITA: V SW:TOR jsou tanci ve WZ docela užiteční :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    AMBERAN: a nejde je ani přeskočit...?
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Co jsem cetl o PvP, tak tanci by meli fungovat diky player kolizim jako stoperi - dva tri tanci vedle sebe dokazi blokovat pruchod, delat naraznikovou zonu - a nejde pres ne probehonout dozadu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam