• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Koukám, že všichni Ilumináti :)
    Já už se těším na alta, sice úkoly většinou stejné, ale myslím, že to bude zajímavé z pohledu všech :))
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    CLAVEN: No, vzpomínám, jak jsem s každým očekávaným MMO byla naprosto přesvědčená, že to určitě dosáhne takového úspěchu, a že je to mnohem lepší než WoW. Přešlo mě to u toho MMO co vyšlo před SW:TOR, teď už ani nevím co to bylo :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    mimochodem, mám za sebou první příběhový quest. Je super. Super. Super! :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ALONSY: súhlas s odpoveďou Eolisovi - druhý WoW tak skoro nebude z ničoho
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    LENNOX: No, včera Kingsmouth Code. Fakt naprosto geniální. Ne, fakt mě nenapadlo, že to bude až tak promakaný. Prý "nebudu koukat na návod, užiju si to" - asi bych tam pobíhala ještě za rok :)
    A návod je taky super, že to tam neprokecnou, ale hezky v krocích dávají jen malé nápovědy :)
    EOLIS: Já jsem smířená s tím, že žádná mmo nedosáhne masové popularity :/ a to, že bude TSW za pár měsíců F2P nemám pochybnosti. I když z toho nadšená nejsem. Ale už jsem trochu realista. A třeba budu alespoň příjemně překvapená:)
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    ty investigation questy sou krutoprisny. vzdycky takovej pocit viteztvi a hned v zavesu /facenapalm, ze me to nenapadlo driv :)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    ALONSY: ...nic tam není vyloženě intuitivní, musí se trochu používat mozek...
    Bojím se jen, aby se to nestalo důvodem, kvuli kteremu by nedosáhla masové popularity.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    EOLIS: Už se tam flákám šestnáct skoro :) A k Polaris nemám ani blízko (teda, teď mi padla nová fist weapon a konečně jsem našetřila 40 těch mincí pro ty obchodníky, takže Q3 mám jen "knížku" na magii:)

    To je fakt super hra. Oproti všemu, co vychází, naprosto originální, nic tam není vyloženě intuitivní, musí se trochu používat mozek. No líbí líbí:)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    ALONSY: Pokud chceš udělat v kingsmouthu jenom všechny questy a Polaris, tak cca na dvakrát 4-5 hodin. Pokud chceš najít ještě všechny lore tak přidej další cca 4 hodiny :-)

    Savage coast je zhruba na stejnou dobu. Dál jsem ještě nebyl.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    EOLIS: Na Arcadii myslím jsem. Když jsem v chatu dvacetkrát četla že nefunguje a pak to ani nemohla najít (something wicked) tak jsem se na to pro zatím vykašlala :)

    Na jak dlouho je tak Kingsmouth? :)
    Už by to chtělo přesun a nemám, co si tak pamatuji z bety, asi ani půlku questů:)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    ALONSY: Včera večer jak Men in Black Vans (udělátor) tak Something Wicked (bílí havrani) fungovaly. Co mi nefungovalo byly oba stealth questy of Johna Wolfa (The Black House a Taking into Purple) a první quest od spisovatele na majáku Life imitating art.

    Dnes to bylo rano uplně stejné. Ale prý na Arcadii včera black house fungoval a hodně lidí si ho udělalo tam
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    CLAVEN: Taky hraju sólo a zatím to jde :)
    AMBERAN: No to nevím, ráno jsem u toho strávila asi tak hodinu, než jsem teda usoudila, že je to asi rozbitý:)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    gut, díky
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    CLAVEN: Urcite - svym zpusobem je to hodne dobre solo RPG. Treba questy rozhodne stoji za to. Navic je tam spousta solo instanci.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    má význam to kupovať, keď som viacmenej sólista?
    KURE
    KURE --- ---
    EOLIS: me na bete pomohl relog, pak se ten trigger spustil. (ne vzdy)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    KRUTAS: Black house a Taking into purple jsou ty dva co o nich pišeš. Bohužel co jsem pochopil, asi se stává to, že je chyba jenom v některých instancích. Prý občas pomáhá zjistit, jestli se to někomu vytriggerovalo a požádat ho o groupu, abyste se do té instance dostali a tam ten quest dokončili.
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    KRUTAS: Man in Black Vans uz je opraveny (ten generator).
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    EOLIS: hele ja si teda nepamatuju jmena ale v prvni lokaci nesel deaktivovat nejakej generator, krok hned po zadani jmena naky zensky v cernym aute. Black house pokud je to ten co Te vykopne z hlavnich dveri tak ten mi funkoval. Nesla mi prochazka po ceste kolem zabavnyho parku kde tisem ze ve tretim tieru na me mela vyskocit prepadovka ktera se proste nedostavila :)
    jinak todle se Vam mozna bude hodit http://endgameguides.com/TSW/Crafting
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    KRUTAS: tak v Kingsmouthu už by neměly být buglé questy žádné (doufám)
    Na Savage coast jsou pořád minimálně tři questy silně problematické
    (The Black House, Taking into Purple a Life Imitating Art) ve všech se špatně triggerují (netriggerují) akce, které posouvají quest dál
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam