• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KUDLANKA: tomu se říká "styl" - je to to, co templáři nemají :)
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    AMBERAN: to jsou novoty, ale tam jsou stejně divný lidi co nosej obleky i na akce, tam já nejdu:-P
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    KUDLANKA: Na nastence ma kazdy svuj radek :-)
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    KID_MCHUTT: ee..co mam napsat na nástěnku a jako já sám, to jde?:-P
    Gornak...hele já ten nick už 6 let neměním:-)
    Templar...poctivé evropské tradice...
    Aeternus...já byl dycky separatista:)

    a Cerberus at to je komplet:)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    KID_MCHUTT: na ten sem koukal, je full :( nemuzu tam zalozit postavu
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SIRLOON: cerberos, napis se na nastenku :)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    tak ja zrovna koupil. nebyl sem v bete (neslo se mi lognout) tak bych poprosil o nejake doporuceni, nebo nasmerovani, kde by se me mohl nekdo pro zacatek ujmout :) Diky
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KUDLANKA: hele, buď se přidej na Nastěnku, nebo mi napiš do pošty, prosím ;)
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    AMBERAN: a už nám funguje i Aeternus.cz :))
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    RMUTT: Ad predmety - kontaktuj GM, pomuzou ti.
    Ad grupa teplaru - uz jsem tu psal, www.tsw.cz je fajn parta.
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    Jinak neni tu nekdo kdo hraje za templare na zalozeni grupy?
    Ja vas vsechny chapu, iluminati maj vtipnejsi sefovou a jsou vic cool, ale ja mam proste radsi Londyn nez NY.
    PS: diky za ty rady ohledne bonusovejch predmetu ze Secret War, zda se ze kdyz mi ten mail nedorazil, tak mam proste smulu...
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    Nainstaloval jsem to a sel spat ve tri rano. Je to presne to, na co jsem se tesil. Questy pestry a promysleny, atmosfera by se dala krajet. Jen doufam, ze casem doladej tu editaci postavy, urcit si jen jak bude vypadat hlava mi prijde docela malo. A na buglej quest jsem narazil jen jednou (Bily vrany nechtej litat). 9,5/10
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    REINITA: tak ten to nejspíš není. sice vede k vendigovi, ale na opačnou stranu.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    Jinak tedy většinu buglých questů jsem včera udělal tak, že jsem se opakovaně poptal na Help kanálu, jestli mě nemůže vzít do party někdo v instanci, kde se ty questy triggerují správně. A pomohlo to. Už mi chybí jenom Taking the Purple a ti debilní ambusheří, kteří se nějak nedostaví na ambush.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    REINITA: Když mi utekl Beaumont z archivu tak taky nadšená nebyla :-)
    REINITA
    REINITA --- ---
    EOLIS: to bylo jediné ostřejší, co kdy řekla.
    ostatní bylo ve stylu "to je dobře, že ses tím klukem zabýval, aspoň budeme mít na koho v případě potřeby hodit nějaké naše průšvihy."
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    REINITA: No ony tě taky mezi těma hláškama prudí, že se zabýváš kravinama.
    Ale je fakt, že když doděláš Black House tak se tě na úvod zeptá, Jestli ses rozhodl pracovat jako podomní vymýtač? Že je to sice hlavně tvoje věc, jen v kariéře, že to moc neprospívá :-)
    REINITA
    REINITA --- ---
    EOLIS: myslím, že je to ten, co se bere u mrtvoly ve strži, kde je vlez do Agarthy.

    ALONSY: u frakcí se hlavně zásadně liší reakce na hlášení (odevzdání kvestů). Zatímco od Teplářů dostaneš většinou hrozně zpucováno, že ses zabýval příliš nízkými problémy a nehleděl jen na nejvyšší cíle Dobra, illuminátská šéfová hláškuje jako o život :)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    Netušíte někdo, kde začíná v Savage coast quest který končí zabitím Terrible Wendigo u Red's Bait and Tackle.
    Je to jeden z posledních co jsem neudělal na Savage coast a nerad po sobě nechávám nedodělky :-)
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    tak vcera sme ve ctyrech dorazily dung v Savage Coast a ten v dalsi lokaci. Muzu rict teda krome toho ze to je nehorazna farma na expy, tak je to i zabava. Zabijeni bossaku neni jen o tank heal dps ale chce to krapet myslet a hlavne se hejbat. Faktem je ze posledni boss nakej vytocenej drak s prehecovanym jazykem byl buglej, asi se nas bál, od tretiny hp dole to vzdal a nechal se popravit.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Koukám, že všichni Ilumináti :)
    Já už se těším na alta, sice úkoly většinou stejné, ale myslím, že to bude zajímavé z pohledu všech :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam