• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    FIN
    FIN --- ---
    CLAVEN: no já jsem s tím celkem smířenej. pokud nedojde k ftp a pak mi bude padání sem tam jedno.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    každopádne, keď na to nemáš prachy, tak si tie Win 7 proste ukradni, problem? alebo ak chceš byť Mirek Dušín, nainštaluj si ich ako dual boot a môžeš ich prvých 30 dní používať zadarmo, možno ťa TSW aj tak dovtedy prestane baviť.
    FIN
    FIN --- ---
    CLAVEN: no v tom případě tě naprosto chápu. ale já bych teď musel vylejt tebou doporučenejch 7 - 5 litrů jen za wokna kvůli jediné hře. jinak mám železo prakticky na všechno, co chci, a na práci už tuplem. a woken se zavile toužím zbavit definitivně a nebýt jednoho konkrétního prac. nástroje, už tu nemám vůbec žádný.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    FIN: tak to samozrejme nie, ale ako som napísal nižšie - tvoj problém spočíva v mentalite "kvôli jednej hre".

    Treba sa zmieriť s tým, že si TSW proste nezahráš.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    FIN: síce ťa chápem, ale to máš tak, keď chceš hrať nejakú novú hru raz za dva roky a potom musíš upgradovať.
    Ja som pomerne silný hráč a hrám prakticky všetko, čo vychádza, čiže mám mašinu upgradovanú priebežne - vďaka multiplatformovým vydaniam držia konzole náročnosť hier aj tak na približne rovnakej úrovni vždy niekoľko rokov, takže reálne investujem do upgradov na high-end HW tak cca 15k raz za dva roky, čo nie sú žiadne hrozné peniaze.
    Ale vďaka tomu sa nestretávam so situáciou "potrebujem upgradovať kvôli hre X".
    FIN
    FIN --- ---
    CLAVEN: lol utrácet 7 litrů jenom kvůli jedné hře jako přídavek fakt ne :-)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    no nákup OEM verzie je naozaj hlúposť, síce krátkodobo ušetríš, ale dlhodobo prerobíš alebo budeš nakoniec aj tak používať cracknutú verziu.

    To už radšej odlož tých 7 litrov na nákup krabicovej verzie.
    FIN
    FIN --- ---
    CLAVEN: no to mi neříkáš novinku. potíž je jen v tom, že sw padá jak na 11 let starém systému, tak na win 7 32 bit verzi, takže aby člověk využil víc než 4 gb paměti, musí si stejně koupit win 7 64 bit a to máš hezkých 2500,- + instalace nového systému + hra 1000+ a ty win 7 64 bit bych si kupoval jen kvůli tomu, páč jinak není nic, co bych nemohl provozovat v sice starém, ale stabilním xp anebo v docela novém mac os, což přesně je, proč mě vyhlídka "utrať za funkční sw cca 3700" neplní moc nadšením :-)
    FIN
    FIN --- ---
    pokud já vím, pokud si navíc koupíš win 7 oem 64 bit, abys ušetřil, přičemž rozdíl není nezanedbatelný, řádově v litrech, tak si kupuješ právě tu win 7 64 bit oem, ne?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    FIN: aha sorry, myslel som, že si písal, že máš Win 7 32bit, ale to si hovoril o Vackym.
    Tak potom nič.

    Každopádne to treba brať tak, že XPčka sú 11 rokov starý systém, no...
    FIN
    FIN --- ---
    CLAVEN: "ak máš originálne Win 7, máš v jednej krabici DVD s 32b aj 64b verziou, vieme? " - v čem tento roztomilý poznatek mění skutečnost "si musíš koupit ty win 7 64 bit, protože jinak je ti ramka nad 3 nebo 4 na hovno, že"? :-)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    FIN: nechcem byť nutne debil, ale ak máš originálne Win 7, máš v jednej krabici DVD s 32b aj 64b verziou, vieme?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ostatne hlavný rozdiel medzi Win 7 32 bit a 64 bit z hľadiska TSW je to, že 64ky dokážu adresovať viac než 4 GB pamäte
    FIN
    FIN --- ---
    CLAVEN: no tak napřed si musíš koupit ty win 7 64 bit, protože jinak je ti ramka nad 3 nebo 4 na hovno, že
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    FIN: tak akurát RAMka je z toho úplne najlacnejšia položka, pri dnešných cenách pamäťových modulov fakt nie je dôvod nemať toľko pamäte, koľko len chceš
    FIN
    FIN --- ---
    proti výroku "ale na win 7 64 bit to frčí" nemám nic :)
    FIN
    FIN --- ---
    CLAVEN:
    KUDLANKA: zjednodušíme si to: když to lidem jinak padá a blbne, pokud nemaj win 7 64bit, a vyskakujou jim v crash reportu hlášky "nechcete si radši koupit win 7 64 bit"? je výrok o "optimalizaci ve všech směrech" poněkud, no, nadnesený.
    FIN
    FIN --- ---
    KUDLANKA: kdybys nekecal, protože nepravdivě. žádné "nové věci nefungujou". jedinej, s čím je problém, byl teď sw - a pokud sleduju dobře, vacky má tytéž problémy s win 7 32bit. tak proč takový plesky? kromě toho jedu i docela novej mac os.

    CLAVEN: neukecáš mě, že je úplně normální mít v compu 12 gb paměti.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Tak včera poprvé Inferno a jsem na ty elite/nightmare zvědavá čím dál tím víc:)
    Normální instanci to má fakt pomalu těžší než jiné hry raidy :)
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    Hra je to uzasna ... ale mohli uz by konecne mohli nejak poladit ten chat a vydat datac .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam