• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    VACKY
    VACKY --- ---
    RMUTT: Myslim ze na zelezo jdou rozebirat energy drinky co davaj barieru a ty jdou koupit.
    JONY
    JONY --- ---
    RMUTT: a tak já chtěl mít arijskou Helgu, jen mne nakonec zaskočilo, že vypadá až moc jako ta bestie. :-)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    Nemate nekdo nejakej typ jak sehnad snadno hromadu zeleza? Jediny co me napada, je behat po lokacich a znova rychle plnit jednoduchy questy..

    JONY: jestli ti jde o skilly, tak tak tech budes mit jeste hafo (ja se ted vzdycky chvili nesoustredim a najednou zjistim ze mam dalsich 20AP) a jestli o vzhled, tak v zari by mel v Londyne otevrit svuj kram jeden holic, v Brooklynu bude nejakej metafyzickej plastickej chirurg a na dalnym vychode zase nejakej divokej tater. Krome pohlavi pujde dodatecne zmenit vsechno az na pohlavi a jen za ingame prachy nebo zadara. Porad se nevzdavam svoji predstavy pupkatyho zpustlyho rasputina. Takovej hobbo co se na prvni pohled nezda, ale je nebezpecny ho nasrat.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Tady plánovač buildu, kdyby někdo neznal:
    TSW -- Deck Builder
    http://thesecretsandbox.com/Deck/
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ALONSY: tak já dám crit i za 3k, ale to musí být penetration critical :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    KID_MCHUTT: To mě spíš znervózňuje, že jsem ráda, když dám crit za 300 a já dostávám za 3.7k, což jsou veškeré mé životy :) A BM nedávám ani trochu, musím to mít fakt naklikané mizerně:)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    JONY: tu potkavam v metru. Obcas se dokaze obliknout a ucesat jako normalni clovek, ale vetsinou spis ne :(
    JONY
    JONY --- ---
    EOLIS: Volil jsem pistole/blood, ale ona ta AR zjevně skýtá výhodu se svým dostřelem. Ale k vytvořené pstavě mi prostě ty pistoky sluší více :)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    JONY: Jestli ti jde o prvptní rozložení skill pointů a ability pointů, tak než proběhneš celý Kingsmouth, tak máš tolik AP a SP, že můžeš postavit uplně jiný build na uplne jiné zbrane.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    EOLIS: allah akbar! :D
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    JONY: Hazmat zachrání všechno, a taky Nikáb který seženeš v Egyptě řeší mnohé problémy se vzhledem :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JONY: neboj, některá oblečení mají i pytel přes hlavu, třeba mercenary outfit ;)
    JONY
    JONY --- ---
    Tak jsem tomu už také propadl. V sobotu večer jsem koupil a nainstaloval a včera jsem do pozdních hodin běhal ve dvojici po plážích Kingsmouthu a likvidoval zombíky. Bráno zpětným pohledem, asi bych na začátku volil trošku jinak, ale měnit postavu už nebudu.

    Jen k personalizaci. Nějak mi z toho neplánovaně vylezla postavička podobná Kristině Kočí. OMG.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ALONSY: mě tam včera rozhodilo několik typů s 19.5k hp a stejnou dps jako mám já :)
    RMUTT: stačí být nolifer, taky už jeden mám a do druhého mi zas tolik nechybí
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    ALONSY: no ty kouzla jednotlive k nicemu nejsou, jde o to kombo :) nevyvazeny dmg na ukor healu, ale ani ten neni uplne idealni


    RMUTT: AR sem zkousel, pro me nepouzitelny :(
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    RMUTT:
    CLAVEN: A taky betu, takže znají lokace a jen to prolítnou. Pro mě je to první hra, co si opravdu užívám a opravdu na ten maximální "level" ani trochu nepospíchám. Tři čisté dny hraní a jsem na začátku BM :)
    SIRLOON: Nevím, mě to k ničemu rozhodně nepřijde. Teda, asi by to mohlo být lepší, ale vidím chybu u sebe, že pořádně nevím jaké ability si nastavit:)

    Jinak PvP začíná být super, ze začátku jsem byla dost bezradná a furt tuhá, ale teď už to začíná být fajn.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    RMUTT: hrali early access
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    Na tech AR asi neco bude, kdyz to jedete skoro vsichni. Ja ted hromady slabejch mobu cistim s blood/blades celkem rychle ale jednotlivy silny cerveny mobove mi trvaj strasne dlouho.
    btw nechapu jak se tam tak rychle objevilo tolik namaxovanejch charakteru (soude podle jejich ohozu a ranku) potkavam tam uz haldy lidi, co maj ten bonusovej gear za dotazeni nejakyho decku.. to nechodej spat?
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    RMUTT: shotgun/hammer dps (kdyz to nejde usmazit rychle, tak situacne AR nebo pistols) :)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    RMUTT: mec a drapy, prvni postavu sem zkousel blood a drapy a ta byla k nicemu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam