• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    VACKY
    VACKY --- ---
    KID_MCHUTT: Tak o tom jsem te urcite nepresvedcoval :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    EOLIS: to nevím. signet mám zatím jenom jeden, takže to nezkusím :)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    KID_MCHUTT: nepíše se tam, jestli to samé jde i se signety? viděl jsem spoustu lidí, kteří nemají naplněné signet sloty a měl jsem dojem, že si to šetří na fakt vhodný signet?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VACKY: ne - nezkoušel jsem to a někdo z vás mě přesvědčoval, že to nejde. Dokonce možná ty...? :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    každý glyph ide prepísať iným :)
    VACKY
    VACKY --- ---
    KID_MCHUTT: eh .. uhm .. tys to nevěděl? no dobře :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    CLAVEN: to jo, ale netušil jsem, že jde ten glyph v nich vyměnit :) tohle je informace, která se hodně hodí. Ten Yokai's game guide je přesně to, co mi chybělo ke štěstí :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    jj väčšina (ak nie všetky) reward a drop itemov má secondary staty riešené cez glyph
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    hm! What is super useful to realize is that you can easily overwrite the secondary stats on ANY normal mob drop or mission reward talisman by simply combining that talisman with a new glyph.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    KID_MCHUTT: okej :P
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    jo a k Filth Amendmentu se dá dostat i bez jediného výstřelu (před odstřelováním těch věcí) a je bugnutej :/
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    EOLIS: to jsou "elite zones" - jsou v každé oblasti (Quarry, část letiště) - jak jsem se dozvěděl - a jsou určené pro Q8-10 postavy :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    RMUTT: Filth quest je kde v Coaste? Daj súradnice, ak môžeš, ten som tuším nerobil
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    CLAVEN: ve Filth questu uz jo, jinak taky max 5.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    EOLIS: hm hm :)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    CLAVEN: v Blue mountain v Quarry padají i QL10 věci :-)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    dafuq... kde v Savage Coaste padajú QL 5-6 toolkity? resp. teda tie QL 6 by ma naozaj veľmi zaujímali, lebo ja som v Blue Mountain a tam mi zatiaľ padajú max. QL 5
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    Nevite kde sehnat toolkit tak na 7 levelu? prodava se nekde?
    Já se po podobný době teprve rozkoukávám v Savage Coast a tam z potvor vypadavaj max 5-6 lv. Holt je to moje prvni opravdovy mmorpg co hraju.
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    ALONSY: BE KA NÁ!!!
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    WILLIK: Nojo, měla jsem bugnutej chat:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam