• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    VACKY
    VACKY --- ---
    KID_MCHUTT: AC jsem nehral a v nicem co jsem hral jsem na to nenarazil, mno .. tot vse
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VACKY: i to je cca od dob AC :)
    VACKY
    VACKY --- ---
    RMUTT: Mě naopak přišlo dost originální, že na postoupení v questu musíš občas používat emotes. :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    RMUTT: no... emotes sa nedajú moc riešiť inak, sú v každej onlinovke už od doby Asheron's Callu, a navyše sa dá nejak zobraziť v chat možnostiach ich zoznam.

    Čiže...
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    CLAVEN: tyhle konzolovy prikazy mi pekne lezou krkem, tuhle jsem ztratil dvacet minut zivota, kdyz jsem premejslel jak flusnout do kaluze, kdyz se to po me chtelo...
    VACKY
    VACKY --- ---
    CLAVEN: děkuji
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    VACKY: /played
    VACKY
    VACKY --- ---
    CLAVEN: Asi blbej dotaz, ale kde se da najit kolik jsem u toho uz prosedel casu? :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    RMUTT: ale je :)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    CLAVEN: ja byl jen zvedavej na konec ty prvni dejovy linky, tak jsem se na ni soustredil. To tam tech 50hodin delas? tolik questu tam neni, kdyz nepocitam ty zony pro Q10 postavy..
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    sa nejak ponáhľate všetci... ja hrám už týždeň (konkrétne 51 hodín played) a som len v polovici BM
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    ten Egypt je tak osvezujici...
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    RMUTT: i kdyby sis mel z aktivnich abilit nechat jedinej finisher pro prakticky libovolnou sekundarni zbran, tak se to urcite vyplati vic, nez pouzivat opravdu jen jednu zbran
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    Jinak jsem stejne jako vsichni kombinoval dve zbrane a furt jsem dostaval nabancino, ted jsem se na blood uplne vykaslal, mnechal si tam jen par pasive skillu a mecem to jde vsechno mnohem lip...
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    KID_MCHUTT: to rad slysim, ja si pripadal menecenej, ze jsem se nedostal dal nez kousek za zacatek. Ale prave pobihanim po okraji ty zony se daj ty toolkity docela nahrabat.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    EOLIS: oficiálně je opravenej. Po odstranění překážek se subjekt vypotácí, leč se netrigruje to, že se vypotácel. Zabil jsem ho dvakrát, pak se k němu přidali kolemstojící cthulhuové a dva naráz už jsem fakt nedal (mají 18k hp každý a fakt bolí)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    KID_MCHUTT: ok. to jako oficiálně buglej? nebo se dá náhodou někde dokončit?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VACKY: vidíš, zase blafuješ! :)
    VACKY
    VACKY --- ---
    KID_MCHUTT: Tak o tom jsem te urcite nepresvedcoval :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    EOLIS: to nevím. signet mám zatím jenom jeden, takže to nezkusím :)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    KID_MCHUTT: nepíše se tam, jestli to samé jde i se signety? viděl jsem spoustu lidí, kteří nemají naplněné signet sloty a měl jsem dojem, že si to šetří na fakt vhodný signet?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam