• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    EOLIS: no ja udelal zatim asi stovku questu, propadnul jsem tomu ted co to slo, a vim ze je to porad zlomek.
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Tak konečně hraju a je to geniální, ten feelin ala WoD je prostě...:)

    Jen je vtipný, jak mám problémy rozlišit, jak udělat tanka atd...:) Zatím mám hybrida DPS + CC a heal
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    EOLIS: z toho co sem vypozoroval sem nabyl presvedceni ze pvp je rozdeleny podle ranku.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    RMUTT: ano. ale myslím, že PvP se začne víc plnit až budou mít lidi prochozené základní questy. což imho bude poměrně brzy.
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    EOLIS: A to je pritom o tolik zabavnejsi. mozna je to tim, ze ty odmeny za PVP nejsou moc vysoky, clovek tim musi travit strasnyho casu nez si za to neco koupi...
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    AMBERAN: stonehenge se hraje celkem dost. skoro nikdo ovšem nehraje Eldorado. včera jsem zazanamenal případ, kdy se přes hodinu nehrálo ani jednou.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    AMBERAN: Při hodinovém čekání si opakuji, že to není hra úplně zaměřená na PvP, že mám třeba QL v takovém rangi, ve kterém tam lidi nechodí, no, ale když se to po hodině připojí, dám "join" a... nic, tak to fakt brutálně naštve. A když se to takhle stane po několikáté za den...
    Ale moc se nerozčiluju. Věřím, že to brzy opraví a že časem bude těch lidí na pvp víc.
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    ALONSY: Skoro nikdo ho nehraje, tak se ceka dlouho...
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Máte taky takové nehorázné fronty na Stonehange v jakýkoliv denní čas? Furt nevím, jestli je to bugnutý, nebo jestli to jen nikdo nehraje.
    DWAY
    DWAY --- ---
    VACKY: :) ale tak porad pokud je to vyuziti svym zpusobem originalni, nebo mozna ani ne original bo to neni lehke, ale staci zabavne. Tak jen dobre :)
    VACKY
    VACKY --- ---
    DWAY: mno, takze se dostavame k te variante kterou jsem nechtel zminovat, jsem sklerotik :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    VACKY: Tak ja to potkal uz ve wowku teda :-D Coz je snad to nejvic nejproflaknutejsi mmo ever. Pravda vetsinou tam bylo akorat /wave nebo /kiss nebo tak neco.
    VACKY
    VACKY --- ---
    KID_MCHUTT: AC jsem nehral a v nicem co jsem hral jsem na to nenarazil, mno .. tot vse
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VACKY: i to je cca od dob AC :)
    VACKY
    VACKY --- ---
    RMUTT: Mě naopak přišlo dost originální, že na postoupení v questu musíš občas používat emotes. :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    RMUTT: no... emotes sa nedajú moc riešiť inak, sú v každej onlinovke už od doby Asheron's Callu, a navyše sa dá nejak zobraziť v chat možnostiach ich zoznam.

    Čiže...
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    CLAVEN: tyhle konzolovy prikazy mi pekne lezou krkem, tuhle jsem ztratil dvacet minut zivota, kdyz jsem premejslel jak flusnout do kaluze, kdyz se to po me chtelo...
    VACKY
    VACKY --- ---
    CLAVEN: děkuji
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    VACKY: /played
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam