• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ULRIK: SP hlavne do jednej vetvy každej zbrane a samozrejme do talizmanov, určuje ti to (okrem dmg/healingu a statov) aj to, aký QL môžeš najviac zobrať do ruky alebo obliecť
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ULRIK: Pokud děláš pvp, tak s těmi SP šetři, protože pak to matchuje lidi podle toho, v čem máš nejvíc SP. Takže když rychle vyskiluješ na 10 tak budeš bojovat v PvP se samýma epickýma nepřátelema:)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    ULRIK: stejne dulezity jako davat do zbrani

    btw vcera jsem si vyrobil prvni ganget (do ty doby jsem na docela kaslal) a musim rict ze to hodne pomaha
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Tak nevím, jestli byla moje volba brokárna/ blood dobrá... blood mi zatím jen léčí, mno...

    btw - dáváte hodně SP do talimanů? Celkem jsem četl, že to je klíčový.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    EOLIS: Já čekám na Stonehange pravidelně minimálně hodinu.
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    CLAVEN: to mam stejne. ale
    1) tech questu se skvelym pribehem nebo dobrejch hadanek tam je tuna
    2) pokud bude prival novyho materialu takovej jak slibujou (prosim at je to pravda) tak bude stacit si to treba po nejaky pauze za pul roku zapnout znova a bude to jako kdyby vysel druhej dil :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    DEADDY: však jasné, uvidíme, hra je inak samozrejme super :)
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    CLAVEN: hele ja zacinal se stejnym nazorem, ale po par dnech mne to tak zaclo bavit ze grinduju Slaughterhouse na expy ikdyz nemusim .]
    navic jestli bude kazdej mesic patch s novejma misema/zonama
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Každopádne ja mám len jeden problém - hrám to kvôli príbehu a atmosfére, čiže až dokončím všetky kvesty a dohrám to do konca, asi ma pri tom nebude nič držať (okrem nového story/mission contentu).
    Endgame spočívajúci v grindovaní dungeonov a lairov ma už od čias raidovania vo WoWe odpudzuje.
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    je to nejvic moc skvela hra .] navic to vypada ze Ragnar s tema slibama o novym contentu neprehanel [jasne este je moc brzo vyvade zavery ale kdyz clovek necemu chce verit ...] http://www.thesecretworld.com/...ly_2012_unleashed

    ale lidi reknu vam .. Hlidejte si svuj Account !
    v tomhle ohledu je customer support funcomu prinejlepsim zmatenej ...
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ULRIK: jj je to výborné
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    ULRIK: pro me to byl taky problem tim spis, ze je to moje prvni skutecny mmorpg..
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    EOLIS: no ja udelal zatim asi stovku questu, propadnul jsem tomu ted co to slo, a vim ze je to porad zlomek.
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Tak konečně hraju a je to geniální, ten feelin ala WoD je prostě...:)

    Jen je vtipný, jak mám problémy rozlišit, jak udělat tanka atd...:) Zatím mám hybrida DPS + CC a heal
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    EOLIS: z toho co sem vypozoroval sem nabyl presvedceni ze pvp je rozdeleny podle ranku.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    RMUTT: ano. ale myslím, že PvP se začne víc plnit až budou mít lidi prochozené základní questy. což imho bude poměrně brzy.
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    EOLIS: A to je pritom o tolik zabavnejsi. mozna je to tim, ze ty odmeny za PVP nejsou moc vysoky, clovek tim musi travit strasnyho casu nez si za to neco koupi...
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    AMBERAN: stonehenge se hraje celkem dost. skoro nikdo ovšem nehraje Eldorado. včera jsem zazanamenal případ, kdy se přes hodinu nehrálo ani jednou.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    AMBERAN: Při hodinovém čekání si opakuji, že to není hra úplně zaměřená na PvP, že mám třeba QL v takovém rangi, ve kterém tam lidi nechodí, no, ale když se to po hodině připojí, dám "join" a... nic, tak to fakt brutálně naštve. A když se to takhle stane po několikáté za den...
    Ale moc se nerozčiluju. Věřím, že to brzy opraví a že časem bude těch lidí na pvp víc.
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    ALONSY: Skoro nikdo ho nehraje, tak se ceka dlouho...
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Máte taky takové nehorázné fronty na Stonehange v jakýkoliv denní čas? Furt nevím, jestli je to bugnutý, nebo jestli to jen nikdo nehraje.
    DWAY
    DWAY --- ---
    VACKY: :) ale tak porad pokud je to vyuziti svym zpusobem originalni, nebo mozna ani ne original bo to neni lehke, ale staci zabavne. Tak jen dobre :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam