• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ALONSY: teda kdyz hraju na jine realme tak se muzu taky joinout? ale asi spis premyslim o CZ/SK
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    REFLEX: Longshot Diplomacy
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ALONSY: a jses v nejake Cabale? :D
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ULRIK: Healuju zatím s tímhle (AR/fist) a je to super jak na PvP tak s menší úpravou i na PvE
    1. Platoon
    2. Sleight of hand
    3. Shelter
    4. Cauterize
    5. Shot of Anima
    6. Anima Shot
    7. Surgical steel

    Z bloodu mám jednu pasivní.
    Crowd control nemám teda žádnou, i když z nějakého důvodu se mi v závěrečné tabulce vždy nějaké CC body nashromáždí.
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Teda kombinace brokárna - blood (na léčení) mě v PvP těžce zklamala... Co je nejlepší crowd control? V PvP prostě tý brokárně nestačí dostřel a léčení mám zatím dost nanic...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    buď mi selhává google-fu nebo tak něco, ale nenašli jste někde obrázky (screenshoty) modelů jednotlivých zbraní? :)
    (konkrétně mě zajímají AR)
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    KOKES: ja to od nich kupoval cca ve tri hodiny v noci a za 20m sem mel klic v mailu, a naprosto bez problemu
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    REFLEX: kukni na homopage
    KOKES
    KOKES --- ---
    WILLIK: j, dík, na to jsem koukal, ale přišlo mi to podezřele levný:-) tak jsem si skočil do xzone.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Je nejaka ceska cabala? Docela bych si zahral s nekym
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    RMUTT: obecně mají zelené zbraně malý dmg :) rozdíl mezi modrou a zelenou na stejném QL je cca 80%, rozdíl mezi modrou a fialovou je cca 10% :)

    ...a nejlepší zbraně, pokud neděláš PvP nebo neběháš instance, se dají koupit Q8 modré - v Egyptě... :)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    tak jsem to vcera po tejdnu zapnul, toulal se Aghartou a zjistil, ze si jde zaskocit klidne do prvni Transilvansky lokace na cumendu. Hned z druhyho moba vypadnul QL 10 weapon toolkit a ta zbran co jsem si udelal ma mensi damage nez moje sedmicka.. dobry vedet, ze nema cenu se za tim takhle hnat..
    REFLEX: mel jem pokuseni ti dat palec nahoru v pul treti rano
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    sakra normalne chodim spat v 11...
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    CLAVEN: vyzkousim, pri dnesnich cenach RAM... :]]
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    4 gb ram bude problém

    TSW je pri všetkých svojich kladoch naozaj dosť napiču optimalizovaný a vývojári píšu "kúpte si viac RAM a 64bitový OS"
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    CLAVEN: hral jsem na vse maz ale to nekde nedavalo ubec

    komp 3 roky starej no- i5 2.8, 4gb ramek a grafika uz ani nevim, mrknu kdyztak dom
    KOKES
    KOKES --- ---
    nojo, lenora...tak večer.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    by som povedal, že musíš do krámu (resp. musíš si kúpiť kópiu hry, v krabici alebo digitálne). a netvár sa prekvapene :P
    KOKES
    KOKES --- ---
    dá se stáhnout klient, nebo musím do krámu? na funcomu po mě chtějí nejdřív prachy, acc mám.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    REFLEX: čo máš za konfig?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam