• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    tak zatim se mi to libi, svet zajimavej, questy zabavny, skilly trochu pokulhavaj

    akorat mi to teda moc nestiha pocitac (snad prvni hra) loadingy jsou dlouhy, ale grafika fakt pekna
    VACKY
    VACKY --- ---
    Jedine kde zalezi na "dimenzi" ve ktere mas vytvorenou postavu je fusang project, ten je pro hrace z kazdy dimenze zvlast.
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    REFLEX: ono na tom prakticky moc nezalezi, pozvat do grupy muzes lidi z ruznych serveru a vzdycky vas to hodi dohromady, takze zadnej strach i kdyz ti tam nepujde zalozit postava :)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    koukam ze Cerberus :]
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    tak jsem taky podlehl vsem dobrym recenzim, kde hrajete?
    JONY
    JONY --- ---
    Teď mne pěkně zholocaustoval Bogeyman
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Musím se pochlubit!
    Dala jsem Untouchable - vyhrát Stonehange bez smrti. Ale teda bylo to dost napínavý. Hodně vyrovnané skóre, naši si tam bojovali kdo ví kde a ještě si na mě v poslední půl minutě zasedl někdo s kladivem:)
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    JONY: jj to mě také pobavilo, jedu k lumíkum na návštěvu a očekávam pozlátko přepychu a všudypřitomnou vůni ohromnýho balíku peněz a ...vylezu pod mostem vedle v lezu do metra...no aspon sem byl překvapenej a mohly jsme se v guildě zasmát:-P
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ALONSY: skoda, tak to si pockam, uz nejak tem hram moc neverim po SWTORu
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    REFLEX: Mám pocit, že to fungovalo jen do neděle..
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    mate nekdo buddykey prosim pekne?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Ja som na začiatku Egypta a je to tuším ešte lepšie ako Solomon Island.

    Fakt sa im to podarilo.
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    JONY: Já jsem taky v KM, nemám čas teď hrát...:(
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JONY: nevíš co je hezké, nech se reprogramovat. Pomůžeš tím. Sobě. Hlavně.

    :)
    JONY
    JONY --- ---
    Já jsem pořád v Kingsmouthu mezi zombíky. Jinak mne tedy štvě jak pěkný je Londýn a já jako Iluminát trčím v tom hrozném skladišti v NY. :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    dodělal jsem main quest i v Transylvánii :) musím říct, že mám scénáristy té hry čím dál radši :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    RMUTT: pomoct si tím, že po určení si najdu, jak se daná situace píše hebrejsky je imo košer (ať už to zjistíš z první nebo druhé nápovědy v questu)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    KID_MCHUTT: ja vim, u jednoho jsem si taky tak pomoh, ale pak to neni takova zabava.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    RMUTT: jednotlivé výrazy se snadno dají dogooglit, jenom musíš vědět, co googlíš :) není třeba umět hebrejsky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam