• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ALONSY: diky, mrknu doma, ale asi fakt zkusim nejdriv neco ceskeho jestli najdu

    jinak par dalsich dotazu/nahledu

    1) skilly se mi zacli libit, napad super, pro me jako casual hrace to nejlepsi (neco jako Eve online), je nejaky skill cap?

    2) co me mrzi je equip ten tu je odkladan na vedlejsi kolej, mam rad kdyz podle brneni poznas jak je dany clovek "skilled", tady se bude nakupovat jen ve storu za real penize?

    3) plnite questy podle navodu? ja vcera hral ten investigate za strasne moc expu, ale hodinu jsem to resil sam a hnul jsem se jak slemejs tak jsem si nakonec pomohl googlem
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    REFLEX: Určitě. Tahle hraje v ETS :) Takže přes den docela málo lidí, ale o víkendech a večerech se tam často složí i nějaká skupina :)
    Longshot Diplomacy - Guild website - Home
    http://longshot.enjin.com/home
    Lidi všichni v pohodě, kolem třiceti, klasika :)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ALONSY: teda kdyz hraju na jine realme tak se muzu taky joinout? ale asi spis premyslim o CZ/SK
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    REFLEX: Longshot Diplomacy
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ALONSY: a jses v nejake Cabale? :D
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ULRIK: Healuju zatím s tímhle (AR/fist) a je to super jak na PvP tak s menší úpravou i na PvE
    1. Platoon
    2. Sleight of hand
    3. Shelter
    4. Cauterize
    5. Shot of Anima
    6. Anima Shot
    7. Surgical steel

    Z bloodu mám jednu pasivní.
    Crowd control nemám teda žádnou, i když z nějakého důvodu se mi v závěrečné tabulce vždy nějaké CC body nashromáždí.
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Teda kombinace brokárna - blood (na léčení) mě v PvP těžce zklamala... Co je nejlepší crowd control? V PvP prostě tý brokárně nestačí dostřel a léčení mám zatím dost nanic...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    buď mi selhává google-fu nebo tak něco, ale nenašli jste někde obrázky (screenshoty) modelů jednotlivých zbraní? :)
    (konkrétně mě zajímají AR)
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    KOKES: ja to od nich kupoval cca ve tri hodiny v noci a za 20m sem mel klic v mailu, a naprosto bez problemu
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    REFLEX: kukni na homopage
    KOKES
    KOKES --- ---
    WILLIK: j, dík, na to jsem koukal, ale přišlo mi to podezřele levný:-) tak jsem si skočil do xzone.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Je nejaka ceska cabala? Docela bych si zahral s nekym
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    RMUTT: obecně mají zelené zbraně malý dmg :) rozdíl mezi modrou a zelenou na stejném QL je cca 80%, rozdíl mezi modrou a fialovou je cca 10% :)

    ...a nejlepší zbraně, pokud neděláš PvP nebo neběháš instance, se dají koupit Q8 modré - v Egyptě... :)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    tak jsem to vcera po tejdnu zapnul, toulal se Aghartou a zjistil, ze si jde zaskocit klidne do prvni Transilvansky lokace na cumendu. Hned z druhyho moba vypadnul QL 10 weapon toolkit a ta zbran co jsem si udelal ma mensi damage nez moje sedmicka.. dobry vedet, ze nema cenu se za tim takhle hnat..
    REFLEX: mel jem pokuseni ti dat palec nahoru v pul treti rano
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    sakra normalne chodim spat v 11...
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    CLAVEN: vyzkousim, pri dnesnich cenach RAM... :]]
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    4 gb ram bude problém

    TSW je pri všetkých svojich kladoch naozaj dosť napiču optimalizovaný a vývojári píšu "kúpte si viac RAM a 64bitový OS"
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    CLAVEN: hral jsem na vse maz ale to nekde nedavalo ubec

    komp 3 roky starej no- i5 2.8, 4gb ramek a grafika uz ani nevim, mrknu kdyztak dom
    KOKES
    KOKES --- ---
    nojo, lenora...tak večer.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    by som povedal, že musíš do krámu (resp. musíš si kúpiť kópiu hry, v krabici alebo digitálne). a netvár sa prekvapene :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam