• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Teda ten fist má fakt dobrej systém léčení! Určitě mi sedne líp, než to nekonečný plácání v bloodu.
    VACKY
    VACKY --- ---
    CLAVEN: V nějakym developer's blogu jsem četl, že snad ty fialový věci co koupíš za tokeny z PVP jdou vylepšit těma kitama 3x a ty za tokeny z PVE jdou vylepšit 4x, takže ty z PVE jsou jakože o fous lepší. Ale mohli to změnit a teď to může bejt jinak, nekontroloval jsem to
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    REFLEX: hele tak 1. v QL10 itemech sou docela velky rozdily .. 2. sem sice psal ze v prvnim dungu ano ale musis to dat na hard mode
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    REFLEX: To je jako bys řekl, že první fialová věc lvl 50 ve WoW co ti padne je top :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    REFLEX: to si len ty myslíš, že sú top :)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    tak to je docela spatny ze v prvnim dungu padnou top veci :]

    ja teprve vcera zjistil ze ty itemy mam pouzivat podle toho jestli chci byt tank, dps, healer, ale treba healt a dmg nejak s mirou, abych zas porad nechcipal
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    max je QL10 a 3x použitie upgrade kitov, čiže efektívne QL 10.3
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    a quality 10 je max?
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    jinak dungy na hard se vyplati uz v tom prvnim padaji quality lvl 10 veci
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    CLAVEN: aha sem si nevsim pvp sem zatim moc neladil nechavam to jako posledni štaci.... koupil sem si jen dve fialovky ale na uctu sem to nezaznamenal : )
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    KRUTAS: pvp veci a veci za tokeny (bouillony z NM dungov) stoja aj prachy
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    AH nevim tejden sem nehral nebyl cas, engame myslis co? ja prolezl uz vsechny lokace + vsechny dungy na norma .. na hard mode mi chybi jeden a zaciname chodit tu uplne nejtezsi verzi
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    KRUTAS: Tak když neprodáváš itemy, ale rozebíráš na craftění (což jinak nejde, pokud si sem tam něco ucraftit chceš), tak až tak rychle nepřibývají :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    KRUTAS: tak na endgame za ne niečo nakupuješ + bude (alebo už je?) AH
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    jo taky se nebojim ze nebudu mit, penize se docela sypou :]
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    CLAVEN: no me prave prijde ze tech penez je az moc ... kazdopadne zatim jedina rozumna vec co se za ne da koupit je prave ten sprint jinak sou k nicemu
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ALONSY: ja som dal na úvod 350k za handry a na šprinty som mal :)
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    speed se vyplati .. hardry je lepsi poladit za kompletaci decku
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    REFLEX: Anima Speed, nebo tak nějak. První, na faction ranku 2 nebo 3 stojí 100k, druhý, na ranku asi 5? stojí půl milionu a třetí, na ranku 8, stojí milion.
    Kupuje se to na základně :)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ALONSY: na jakej sprint?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam