• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    KUDLANKA: co je tam bugly ? ja to delal uz pred pradavnem a vsechno bylo jak ma.
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    tak tak, doporucuju jit jako DPS s nejakym spolehlivym purgem (magnetic wipe) :)
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    KID_MCHUTT: Gatekeepra si užij, u něj sem myslel že porodím snad:)
    a upozornují že za tanka je to pořad ještě pravděpodobně bugle spusobem, že to nejde dát vubec v podstatě
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    CLAVEN: to je sice fakt, ale myslim že teď už sem si od nich dost odpočal :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ZAREK: však do Anhku a HR so mnou aj tak nepôjdeš, lebo "už si tam bol mockrát"
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    ZAREK: respektive že si byl od té doby online...
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    CLAVEN: ano, presne tak :p že si se od té doby ozval :P
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ja by som potreboval, aby mi niekto helfol s Eye of Horus questom v druhej zóne Egypta, prípadne skočil do Ankhu a Hell Risen... master Zarek sa na mňa vyjebal, pretože si musel robiť 30 bonusových kvestov
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    RMUTT: kdyz mi napises ve hre, tak tam s vama skocim :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    bugnul se mi q. mám zabít ve winters legacy cultist leadera, ten spawne ninju, který mě killnul. jdu tam podruhý, a okamžitě se spawnou oba. dál už je to stejný. Když jsem na jacoba smythe narazil poprvý, killnul jsem ho i s následníkem(sice těsně).
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    RMUTT: já se Zarekem je máme od úterka prošlé, mě teď čeká zabíjení strážce na Nightmares...
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    nechystate se nekdo v nejblizsi dobe do elite Facility? byl jsem tam ted trikrat a pokazdy se zorpadne grupa kvuli tem dvema polednim frustrujicicm bojum.
    DWAY: taky mi z jakckyho pohledu prijde koridor jako jednodussi varianta. Ale hlavne jde udelat i dobrej koridor, kterej nebije do oci a clovek se v nem neciti omezene - viz mass effect nebo dragon age. ale jo, vim ze jsme OT.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DEADDY: No misto aby udelali ulicky tak by museli udelat mapu kde muzes behat vsude mozne a upravit dulezite oblasti aby se pribehovy skript pustil ve spravnou chvili, takze pravdepodobne omezit vsecky dulezite pribehove mista jednim nebo dvema vchody... A hlavne teda ti co delaji ty mapy tak by toho museli udelat vic nez proste ulicky no.

    Takze ano myslim ze to je pracnejsi. Pokud ne tak mi to vysvetli, rad se poucim ;)
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    DWAY: o tom ze je to pracnejsi bych si dovolil silne pochybovat.
    DWAY
    DWAY --- ---
    ULRIK: tak neni receno ze musi byt sandbox aby byla dobra, ale verim ze byt zaklinac sandbox tak je jeste lepsi nez je ted. Jen to je bohuzel holt pracnejsi no.
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    RMUTT: jasne, ty hard questy v transylvanii jsou zamysleny min. pro dva hrace, ale s NM vecma nebudes mit problem ani sam :)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    apropos taky jste se dostali do faze, kdy uz van v transilvanii zbyly jen questy co se nedaj dohrat v jednom (nebo je to strasne frustrujici) a vsechny ostatni questy uz jsou zase hrozne jednoduchy?
    zacinam z toho bejt krapet nervozni a posledni nadeji vkladam do vybavy naloveny z Nightmare dungeonu...
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    ULRIK: tak ja si nemyslim, ze existujou jen dve moznosti: sandbox - coby absolutni volnost a tunel - ala Bioware. Me proste prijde pitomy, kdyz drakobijce pribehne ke bodlaci co je mu po kolena a nemuze pres nej. Ale jo, dobra hra to je, jen je to nezvyk se do toho z tsw vratit. Pro me je proste TSW i po mesici porad na 10/10.
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    RMUTT: Proč? Hra může být dobrá aniž by byla sandbox, zrovna Zaklínač je toho dobrý příklad. Já nikdy nechápal tuhle posedlost sandboxem, to není samospásné, na něco se hodí, na něco ne.
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    Taky se taky hlasim do party, rád se s někým spráhnu pro spolecné tea party na plazi v Kingsmouthu.
    Info na nastence.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam