• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KUDLANKA: je. reloadui, ted uz to je videt
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    ted sem se ptal a jeste dneska rano to to tady člověk dal jako dps, tak nevi, jestli to neni jenom u tebe
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    ten sem nevidel taky
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    no to si hlidej animaci jeho a ne cast bar
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KUDLANKA: tak dneska už nefunguje. Ten mrdák tě prostě zabije, protože nevidíš cast bar ani efekt (seděla mi tu spolubydlící, která to měla kontrolovat)
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    včera ještě fungovalo
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KID_MCHUTT: jasny, zkus to. driv to urcite to fungovalo
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    LENNOX: tři vteřiny, vím o tom, ale netušil jsem, jestli purge stačí. Tak snad jo, no.
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KID_MCHUTT: kdyz je kolem nej takovej cervenej oblak, tak muzes purgovat. ma to docela dlouhej cast time
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KUDLANKA: a to je to, co přerušuje tu věc, co kouzlí? Já tomu furt nerozumím, tbh.
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    KID_MCHUTT: no ten Magnetic wipe z elementalisty potřebuješ, jinak tam ani nechod
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    LENNOX: no, zkoušel jsem, ale nedařilo se :)
    mám problémy s levou rukou, takže ta kombinace frenetického uhýbání se střelbou mi dělá dost potíže...
    Co je potřeba na ten jeho skill, který vyvolává? Protože na to jsem tak nějak nepřišel (přerušit to nejde...)
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    ZAREK: proto sem tam psal pravděpodobně:))
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    no dělal sem ho hned v tohle úterý :P a vzhledem k tomu, že byl minipatch tak je opravenej imho
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    ZAREK: zaleží kdy jste to dělaly, je to takhle cca 10 dni myslím, nebo touhle dobou se to začly probírat na forkách
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    KUDLANKA: za tanka je to v pohodě, tak sem to dal já
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    DEADDY: po prvnim kopnuti dostane buff zabranujicí ho kopnout znovu, to by bylo v pořadku akorat ho dostane na 15s a ne na 10s..a další skill ktery musiš kopnout přijde za 12-13 sec..je možne že se to týka jen meeleček, jelikož jedna z rad bylo, qby dotyčný byl na co nejvetší range dokud ješte muže mlatit zbraní..a jednou se mi to z tehle vzdálenosti povedlo uskočit ale byla by to hrozná haluz to dát
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    KUDLANKA: co je tam bugly ? ja to delal uz pred pradavnem a vsechno bylo jak ma.
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    tak tak, doporucuju jit jako DPS s nejakym spolehlivym purgem (magnetic wipe) :)
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    KID_MCHUTT: Gatekeepra si užij, u něj sem myslel že porodím snad:)
    a upozornují že za tanka je to pořad ještě pravděpodobně bugle spusobem, že to nejde dát vubec v podstatě
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    CLAVEN: to je sice fakt, ale myslim že teď už sem si od nich dost odpočal :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam