• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ááááá
    86. pokus.
    done.
    dopiče.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    LENNOX: nemam cas sledovat mu ruce. proste nemam. musim rict, ze tohle je dost frustrujici a ja na to prestavam mit nervy.
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KID_MCHUTT: flicker nebo neco podobnyho funguje spolehlive. jak mu zacnou svitit rucicky, tak zmiz :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    LENNOX: to teda. ted jeste vyresit, JAK kurva utect tomu mrdakovi ve treti fazi, protoze ten me pro zmenu oneshotne na pet metru :/
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KID_MCHUTT: je to gaykeeper :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    zasranej bug...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KUDLANKA: je. reloadui, ted uz to je videt
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    ted sem se ptal a jeste dneska rano to to tady člověk dal jako dps, tak nevi, jestli to neni jenom u tebe
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    ten sem nevidel taky
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    no to si hlidej animaci jeho a ne cast bar
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KUDLANKA: tak dneska už nefunguje. Ten mrdák tě prostě zabije, protože nevidíš cast bar ani efekt (seděla mi tu spolubydlící, která to měla kontrolovat)
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    včera ještě fungovalo
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KID_MCHUTT: jasny, zkus to. driv to urcite to fungovalo
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    LENNOX: tři vteřiny, vím o tom, ale netušil jsem, jestli purge stačí. Tak snad jo, no.
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    KID_MCHUTT: kdyz je kolem nej takovej cervenej oblak, tak muzes purgovat. ma to docela dlouhej cast time
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KUDLANKA: a to je to, co přerušuje tu věc, co kouzlí? Já tomu furt nerozumím, tbh.
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    KID_MCHUTT: no ten Magnetic wipe z elementalisty potřebuješ, jinak tam ani nechod
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    LENNOX: no, zkoušel jsem, ale nedařilo se :)
    mám problémy s levou rukou, takže ta kombinace frenetického uhýbání se střelbou mi dělá dost potíže...
    Co je potřeba na ten jeho skill, který vyvolává? Protože na to jsem tak nějak nepřišel (přerušit to nejde...)
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    ZAREK: proto sem tam psal pravděpodobně:))
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    no dělal sem ho hned v tohle úterý :P a vzhledem k tomu, že byl minipatch tak je opravenej imho
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam