• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    KID_MCHUTT: ergo sou drsnější :p
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    CLAVEN: drsnější bych neřekl, ale rozhodně zábavnější :) ale je teda fakt, že jedna chyba při dps = mrtvé dps :)
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    blbe tanky, at uz me koncene prestanou bavit, abych mohl zacit hrat TSW!!
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    CLAVEN: :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    WILLIK: tak NM sú podľa všetkého o dosť drsnejšie :)
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    CLAVEN: nj, ale vona stacila ta challenge 15man Strato, nemluve o tom dat prvni dva Molten Gianty v Jadru!
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    EOLIS: nebo koukat kolem sebe :)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    REINITA: Chemii nepotřebuješ, potřebuješ medicinskou diagnostiku. Ještě že jsem viděl kompletního House MD :-)

    Ovšem ti zapomněli říct, že k té hebrejštíně budeš muset zvládnout i arabštinu :-)
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    je tam jeden investigation quest na matematicky posloupnosti, si troufam rict, ze nektery z nich taky ne kazdej jen tak pozna :]
    VACKY
    VACKY --- ---
    KID_MCHUTT: Google to věděl :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    REINITA: ve skutečnosti není znalost hebrejštiny potřeba, stačí mít některé znalosti, které Claven zjevně nemá, ač tyto patří mezi základní vzdělání :)
    (úmyslně nejsem konkrétnější, ale stačí si to zadání questu přečíst)
    ohledně chemie se nehádám, přeci jen málokdo ví, na co je který lék.
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    REINITA: a chemie potazmo medicina az v Transilvanii, takze zadnej stress.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    REINITA: hebrejčina sa ti bude hodiť v prvej zóne Egypta :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    tak takové jsem ještě nepotkala, aby na ně byla třeba znalost chemie nebo hebrejštiny. mám se zjevně na co těšit :)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    CLAVEN: Presne a chemii jsem taky nestudoval. Navic nektery puzzly jsou vyslovene o metode - pokus, omyl. V takovejch pripadech jsem se nijak nestydel, za to ze jsem mrknul do navodu. (cca tak 7x za hru). Ale smekam pred kazdym, kdo to neudelal.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    No na niektoré veci by som neprišiel nikdy, trebárs hebrejsky fakt nerozumiem a nechce sa mi vracať sa k hre o desať rokov, až sa naučím hebrejčinu... alebo som niečo zásadné prehliadol.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    REINITA: kocham se taky.. hraju to ciste solokapr zatim, takze mam cas na kazdicky zakouti a mytinku.

    a jinak koukam ze hraju sam na Daemonu :D
    REINITA
    REINITA --- ---
    RMUTT: já si zakládám na to, že na to přijdu (resp. přijdeme, občas to řešíme ve skupince kolektivně) bez nápovědy, takže úplně chápu JUDASův zápal :)
    ten pocit, když na to konečně přijdeš, je k nezaplacení. I když to asi vysvětluje to, proč se ještě pořád plácám v Blue Mountains - kochám se a postupuju strašlivě pomalu :D
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    JUDAS: ocenuju tvoji trpelivost. Pokud mam mluvit sam za sebe: bez postouchnuti z unfair.com bych se asi nehnul. Btw: az na to prijdes, bude se ti to hodit jeste mockrat.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    hmm, tak moje teorie byt u cely na policejni stanici v udajne dobe smrti Larryho Checkona se nevydarila.. stal sem tam jak pyj od 4 do 9ti :D Ja toho ducha proste ale NAJDU!
    JONY
    JONY --- ---
    ty jo... ted dekoduji quest signall effect. ja tuhle hru miluji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam