• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    TYRAEL: 50 AP na bod, SP potrebujes tusim 35.
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    TAJEN: A černé Matrix brýle jsou evergreen. vypadaj hustě, běžní mortálové ti nevidí do očí a když něco sekáš na kousíčky necáká ti krev do očí :)
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    TAJEN: To se mi nezdá, vzhledem k tomu, že některý ability, obzvlášť Auxiliary weapons jako raketomet a motorovka vyžadujou těch 50 SP, teda pokud se nemýlím :)
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Jiste proto sem rad zesem dodelal ishu a uz mam tu paradni mikinku ty holky ze skoly :) jinac zaten tyden a neco coto hraju uzmam oblecku hodne a muzes si i kupovat ikdyz zezacatku moc penez nemas tak casem uz muzes kupovat vpohode i ty veci za 100k :)
    POMPO
    POMPO --- ---
    TAJEN: Ponco me nezajima, Chce to nejakej sexy voblecek.
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Jinak sem se pustil ted do doplnovani si chybejicich lokaci a Qstu a sou zato vesele hezke vecicky .. to ponco cosem dostal kdyz sem sel v 5 rano spat me moc nenadchlo.. je hnusny :)
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    POMPO: Mno tak cotak vidim cilem hry je vyplnit cele kolecko :) Tak na nakem bodu nezalezi kam to kliknes spis si dej pozor jako ja ze SP muzes mit v zasobe jen 40 takze kdyz budes mit 36 jako ja a odevzdas quest a dostanes 50sp tak seti pripise jen ten zbytek do 40 :(
    POMPO
    POMPO --- ---
    Jen se preptam.
    AP a SP dostavam porad, cili neni limit kolik jich muzu ziskat?
    Takze kdyz si treba omylem vokliknu 1-2 veci, co nepotrebuju, tak me to akorat zpomali ale dlouhodobe to neni pruser?
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Dneska je neaka maintence ?
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Jo ta je dobra sou tam i Q to docela pomuze pri nakem zaseku :) Semtam vcera hledal jak sezenu tu mikinu coma ta holka ve skole :)
    WASCHIK
    WASCHIK --- ---
    WILLIK: děkuji, tuhle stranku jsem jeste nenasel
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    POMPO: Tak hodne stesti bo ta atmosfera je monstrozni :)
    POMPO
    POMPO --- ---
    Prave jsem zakoupil, vecer mozna do hry. 15 GB
    WASCHIK
    WASCHIK --- ---
    nemáte někdo aktuální build pro tanka o který by jste se chtěli podělit? nebo ideálně nějaká rada? :)
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    a farmou myslím 10 man raid, ne farmu ve dvou :P
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ZAREK: hm...
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    hele quarry farma s XP shakem a AP boostem je cca 300 AP za tu hodinu co trvá shake plus nějaké ty consumables a mats na consumables a 4-5 signetu
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ZAREK: na farmu kašlu :) odpoledne se možná uvidíme, záleží na dětech
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    já mám cca 75% main wheel, 60% auxilary odpoledne pudu asi nejakou quarry farmu, muj milkshake je koneckoncu ready
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam