• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    POMPO
    POMPO --- ---
    Prave jsem zakoupil, vecer mozna do hry. 15 GB
    WASCHIK
    WASCHIK --- ---
    nemáte někdo aktuální build pro tanka o který by jste se chtěli podělit? nebo ideálně nějaká rada? :)
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    a farmou myslím 10 man raid, ne farmu ve dvou :P
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ZAREK: hm...
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    hele quarry farma s XP shakem a AP boostem je cca 300 AP za tu hodinu co trvá shake plus nějaké ty consumables a mats na consumables a 4-5 signetu
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ZAREK: na farmu kašlu :) odpoledne se možná uvidíme, záleží na dětech
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    já mám cca 75% main wheel, 60% auxilary odpoledne pudu asi nejakou quarry farmu, muj milkshake je koneckoncu ready
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ZAREK: samozřejmě :) ještě mi chybí dodělat kousek do 100% universal soldiera :)
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    no já to teďka vypl :P A hraješ na Pai jo?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ZAREK: čas od času jo, třeba teď jsem to zapl :)
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    BTW Kide hraješ?
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    KID_MCHUTT: Naopak celej kingsmouth je vidět, jak ti postupně začíná důvěřovat a začíná bejt přátelštější a v blue mountain už je s vtipností jen kousek za Kirsten/Pyramidionem.
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    KID_MCHUTT: Kingsmouth je Iluminatský fail btw. Kdyby po sobě Ilumináti nenechali tak strašnej bordel tak strejda "mám sex s jižanskýma holkama o 500+ let mladšíma než já" má smůlu a žádná zombie-apokalypsa by nebyla. Jinak srry za spoil, ale za a) mám pocit že všichni už maj Solomon dohraný a pokud ne, tak b) ty narážky snad nechytíte.
    A jo, Kirsten je super. And only friends call her bitch!
    A Templáří maj taky perfektního leadera. Co se vedení týče jsou na tom Draci asi nejhůř, ale zase máme němé mnichy...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    Fun fact: you can kill zombie with ax :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ZAREK: myslíš celý Kingsmouth...? :) no nevím, nevím... Kirsten FTW!
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    KID_MCHUTT: hele templářský kydy v mission debrief smskách sou taky ok. to uvítání v londýně byla dost slabá chvilka tbh.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TYRAEL: ještě se mi nestalo, aby Kirsten neříkala něco, s čím jsem se nemohl ztotožnit. Vaše vedení je špatné. Víc než špatné.
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    KID_MCHUTT: Měl jsem na mysli toho milého pána, který tě uvede do tutoriálové mise v Tokiu.
    A způsob řešení který popisuješ už tu je. Používají ho Ilumináti a míra úspěšnosti je well....nebudeme prát tohle špinavé prádlo na veřejnosti. Co se draků týče, nelze říct že by byli jasně vedená skupina. Ono v momentě kdy prohlásíš že to co svět potřebuje je chaos se těžko dá nastavit pětiletka, jako to můžou dělat Templáři. A vtipné je že o se výsledků týče, jejich agenti fungují stejně (ne)úspěšně jako agenti ostatních. Jen na rozdíl od ostatních nepředstírají že ví co dělají a proč. Má zkušenost je že většinou si utvořím nějakou teorii proč dělám to co dělám a hned v následujícím reportu mi tu teorii šéfové rozbijou, takže zase vím že nic nevím...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TYRAEL: Illumináti nemají šílené vědce. Maximálně lehce non-konformní hlavní počítač, ale to je tak vše, co by mohlo trochu vybočovat z mezí absolutní normality - čti příčetnosti. Ale skupiny chovající se jako středověká rejsa, nebo - ještě hůře - jak sám přiznáváš, skupiny pre-adolescentní osobou využívaných hraček, to vše zavání situací, kterou bude nutno řešit silově, rozumově a na úrovni. To znamená moderně a bez dětí.
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    KID_MCHUTT: Technicky vzato pre-adolescenta. Hlava draků je dítě. Nemluvě o tom, že Draci mají jednoznačně nejlepší uvedení do tajů Skrytého světa :-D Kam se hrabe hypno-bezdomovec Templářů, nebo šílený vědec Iluminátů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam