• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    pojdte hrat Defiance :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TAJEN: kdyz me dost nudi prave to mlaceni mobu. Mam radsi gameplay, kdy zabiju za ctvrt minuty dvacet mobu, nez jednoho :)
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    AVATAR: Mnoo nevis oco prichazis :( Me se tam hlavne libili ty questy zeto neni vecinou jak v ostatnich mmo jen bez a zabij devadesat milionu mobu..Jinak treba dunky .. toje dobra kapitola .. treba ten vikingsko indianskej sem nato koukal opravdu s otevrenou pusou... :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ja to dycky pustim, ale nez se mi to napatchuje, prejde me chut to hrat :D
    PREBRAL
    PREBRAL --- ---
    Zacal jsem pred tydnem.
    REINITA
    REINITA --- ---
    taky hraju :)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Ja :-)
    WRATA
    WRATA --- ---
    REFLEX: Ja
    TAJEN: NY Raid nebo NM nic?
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Mno ja uz ne :( Ta hra ma uzasnou atmosferu a prekrasnou grafiku.. bohuzel sem byl v klanu comeli uz sicky plne kolecko tak po Q uz nebehali tak me nebavilo tam pak po Transilvanii pobihat samotneho :(
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    tak co hraje nekdo?
    WRATA
    WRATA --- ---
    AMBERAN: Jo tak to uz asi budu mit nejaky weapony na 10tce a mozna i auxilarku ;)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Aktivne az zase od dubna :-D
    WRATA
    WRATA --- ---
    Kdo z vas tu aktivne hraje? Ja jsem zacal teprve nedavno a i kdyz mi Willik pomaha tak bych rad chodil s vice lidma questit :)
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Ja este ani nedohral hlavni dejovou linii... Me to tam taaaak brutalne nebavi behat samotneho :(
    JONY
    JONY --- ---
    Tak jsem dohrál poslední dlc a opět výborné. Tak moc si přeji, aby tahle hra pár let vydržela...
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    AMBERAN: Aha, dík za ujasnění :)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    TYRAEL: 50 AP na bod, SP potrebujes tusim 35.
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    TAJEN: A černé Matrix brýle jsou evergreen. vypadaj hustě, běžní mortálové ti nevidí do očí a když něco sekáš na kousíčky necáká ti krev do očí :)
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    TAJEN: To se mi nezdá, vzhledem k tomu, že některý ability, obzvlášť Auxiliary weapons jako raketomet a motorovka vyžadujou těch 50 SP, teda pokud se nemýlím :)
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Jiste proto sem rad zesem dodelal ishu a uz mam tu paradni mikinku ty holky ze skoly :) jinac zaten tyden a neco coto hraju uzmam oblecku hodne a muzes si i kupovat ikdyz zezacatku moc penez nemas tak casem uz muzes kupovat vpohode i ty veci za 100k :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam