• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    PREBRAL
    PREBRAL --- ---
    DEADDY: Když už jsem si troufl na golamy, dal jsem modráka taky. Jen bylo třeba dát si pozor na to, aby mi nezaběhl na skládce někam za roh a neztratil jsem ho z dohledu, pak se mu občas obnovilo zdraví.
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    PREBRAL: quantum theory bejva taky jednoducha, protoze vetsinou pobiha okolo nekdo kdo ti s helpne s modrakem.
    PREBRAL
    PREBRAL --- ---
    TYRAEL: Benátskou krizi jsem zasóloval zrovna dneska, výhodou tam je, že se ti strážci nerespawnují, ale ke konci už to bylo trochu monotónní. Hodí se soustředit se na boj na dálku, většina strážných má tendenci podstoupit si a střílet z odstupu, takže se třeba s chaotickýi abilitami blbě nahánějí.

    Nejlehčí na časné sólo mi přišla motorová pila, udella jsem ji, když jsem končil Solomon island, s gearem kolem 6-8.
    WRATA
    WRATA --- ---
    TYRAEL: Tu solnes uplne v pohode pokud mas nejakej inteligetni build a lvl 10 gear(zbrane staci) tak by to nemel bejt problem.
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    RMUTT: REINITA: Zní to dobře. Teď si tak říkám že už bych mohl pokukovat po Auxiliary Weapon, ale solo to rozhodně nedám. Nenašla by se nějaká duše co by mi pomohla s Benátskou krizí?
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    TYRAEL: tim číslem u tier se úplně nedá řídit. V rámci levelu 10 pak už záleží na detailech a celkovym vyvážení, neboj máš se ještě na co těšit, transilvanie je krásná.
    REINITA
    REINITA --- ---
    TYRAEL: jak říká Ambeřan, běžné tier 10 ti budou stačit tak akorát na potvory v Transylvánii (a občas ne :o)), lepší equip padá v dungeonech a lairech.
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    TYRAEL: Ano ;-)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    TYRAEL: Zhruba tak, ale bezne 10 nejsou tak uplne top level. Nicmene s nimi vystacis.
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    A jen tak si říkám co dál. Main Story mám v egyptě ale equip už mám tier 8 zbraně 9. Pokud se nemýlím tak strop equipu je tier 10. A s rychlostí s jakou mi padaj pointy toho dosáhnu ještě v egyptě. Otázkou je, kam dál? Pokud se nemýlím čeká mě celá Transylvánie a v té už budu pobíhat s top-level gearem?
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    AMBERAN: The HELL? Nasira už jsem potkal, ale to mi chceš říct že se ti dva (Said s Nasirem) někdy potkaj a budeme něco dělat společně? Ta představa je děsivá :D
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    TYRAEL: Jo TSW se mi moc libilo :)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    TYRAEL: Pockej, az ty budes hrat Rockyho, Nasir bude hrat Bruce Willise a ta mumie bude hrat "old wrinkly manager mana" :-D
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    Tahle hra mě pravidelně dostává nepatřičností situace. To si takhle dneska povídám s mumií v obleku která hraje Super Maria na svém Iphonu. Témata konverzace? Pradávní bohové Egyptu, nadnárodní politika a moderní značkové klobouky...
    WRATA
    WRATA --- ---
    KVIIIK: Tak ty v podstate jsi na serveru. Ale muzes ho behem nekolika vterin zmenit ;)
    Uicko je pokud vim locknuty. Par addonu sice je ale myslim ze zadny nepracuje s upravou zakladniho UIcka jako takoveho.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    WRATA: tak to potom nechápu, proč při tvorbě postavy dávají na výběr :)

    Je šance jakýmkoli způsobem přeházet okna na obrazovce? Zkoušel jsem to pařit na eyefinity 5760x1920 a moc to kvůli těm fixním oknům nejde, což je docela škoda.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    WRATA: Fusang má každý server svůj. Pokud to v poslední době nezměnili.
    WRATA
    WRATA --- ---
    KVIIIK: TSW zadne servery nema takze vsichni se vsema ;)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    KID_MCHUTT: aaaaaa, díky
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KVIIIK: viz homepage
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam