• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    JONY
    JONY --- ---
    To byl ten první raid po opravení fronty do Fusangu. Nebyt toho lagování, tak to bylo dokonalé. Nikdo nevěděl jak guardian funguje, navíc kvantum lidí a pvp. Takže nejprve totální pvp režba a chaos a postupně snaha to nějak umravnit a nějak spolupracovat, zjištování jak se na něj dostat, do toho noví příchozí.... :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    heh, co lidi nejsou schopny udelat pro jednoho osklivyho pidizvika:) ...ale priznam ze ostatnich osm uz jsem nasbiral:)
    REINITA
    REINITA --- ---
    JONY: O_o
    JONY
    JONY --- ---
    Tak dnes 4 hodiny likvidace guardiana ve Fusangu :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GANDHI: Meet up me dost zaskocil, najendou jsem se naloadoval do Egypta :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TRAGED:
    AMBERAN:
    KID_MCHUTT: omlouvam se , panove, mam to druhej tejden a furt jeste bojuju s UI. a popravde ted netusim, o cem mluvite. zaznamenal jsem meet up od trageda, ale v tom anniversary frmolu jsem ho nenasel:)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: je to slepá lemra, já mu psal taky...
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    TRAGED: Jo, to ja uz mu taky psal, ale on to ignoruje :-D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GANDHI: Reaguj na IMka :) Vcera jsem ti psal kde pobihas a ty nic :)
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    KID_MCHUTT: updatuju :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ZAREK: mlč a pojď hrát :)
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    KID_MCHUTT: nebyli lidi
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TYRAEL: mě ty oslavy přitáhly zpátky a zjistil jsem, že už jsem zapomněl, proč jsem přestal hrát ;)
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    KID_MCHUTT: Jo je :) Jinak dneska začaly oslavy, takže už jsem si nafarmil pěkných pár APček a teď honím Guardiany.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    mimochodem, Issue #6 je neskutečně vtipné :)
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    REINITA: Hehehe, jo Orochi lábka je supr. My jsme tam zas řešili, jestli chceme zabít toho domorodce co tam kreslí rituální kruhy po zemi, protože je v tom vlastně celkem nevinně a Orochi ho jenom zneužívali. Takže jsme asi pět minut řešili jak ho "zachránit" aniž bychom mu ublížili....
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    HESPELER: Finally, all players who have ever played a Funcom title will be invited to join us in the celebrations and play The Secret World without any need to purchase the client for an entire week. Citace z: http://www.thesecretworld.com/news/game_director_letter_june_2013 tady celkem jasně říká, že kdokoliv hrál cokoliv jiného of Funcomu tak bude moct pařit zdarma, což vysvětluje kde se vzal ten free key. Tak jen najdi někoho jiného kdo od Funcomu něco hrál.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    HESPELER: zeptej se jich kde ho vzali a večer se ti tam můžu podívat
    HESPELER
    HESPELER --- ---
    ahoj, dneska mi poslali kluci jeden free key na hrani tento tyden, neprisel vam prosim nekomu taky, ktery nevyuzijete? pritelkyne by vam byla extremne vdecna.. diky :]
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BTW:

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam