• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    TYRAEL: Ten jediny jsem jeste nedelal, jinak uz se radostne prohanim s plamenometem :-)
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    PREBRAL: Já osobně věřím, že quest na Quantum je nejvíc v pohodě, protože se vždycky najde nějaký kolemjdoucí co pomůže :)
    JONY
    JONY --- ---
    KID_MCHUTT: tak je to buglé a v řešení
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    jeste jednou dik...uz ji mam motorovou:)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    dik za doporuceni
    WRATA
    WRATA --- ---
    GANDHI: Motorovka nebo raketak. Motorovka je tank zbran raketomet dps/utility zbran. Death from above je skvely na preskakovani ruznejch veci ;)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JONY: hm. tak tam jsme se dostali bez problémů... Prostě jsem se hrabal v počítači a pak ty dveře byly otevřené... :) ale to zabíjení teda bolelo :)
    PREBRAL
    PREBRAL --- ---
    GANDHI: Já měl první motrovou pilu (New York, New Prometheus), a i ten quest k ní mi přišel z Aux zatím nejjednodušší. Ještě mám quantum a raketomet.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GANDHI: jestli máš i tu expanzi 6, jdi do biče. A pokud tam dostáváš na prdel, je to proto, protože jsi "nízký" lvl :) - nedostatečný equip nebo tak - ideálně jít tam s někým
    JONY
    JONY --- ---
    KID_MCHUTT: Ne. V laboratoři, která je za těmito velkými, které musíš otevřít, jsou jedny dveře. Vedou do zadní části kam se jde podívat přes sklo. Je tam upír, o kterém se zmiňuje log v počítači.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    KID_MCHUTT: zatim jsem nasel quest s plamenometem...bohuzel tam od bosse a jeho pohunku dostavam na prdel:)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GANDHI: najdi si kterou chceš a utfg :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GANDHI: :) vlak je v "The Last Train to Cairo" :) Ronji může potvrdit, že jsem u toho nadával jak špaček :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    btw, kde se da nejsnaz ukoristit auxilary weapon? dik tomu eventu uz jsem davno v presahu se skillama a stve mne, ze kazdej novej jde do stoupy protoze je tu skill point cap
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JONY: které dveře? ty velké dvoukřídlé s dvěma komorami po stranách?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    KID_MCHUTT: ve vlaku jsem jeste nebyl..ale vcera jsem stravil hodinu v egypte obskakovanim sesti soch v main questu
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GANDHI: tam je to v pohodě, ale ten vlak, to bylo peklo... skončil jsem pod ním asi dvacetkrát
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    heh, to vypada jako pekne vypecenej quest:)

    v souvislosti s tim mne napada, ze jestli me neco na tsw stve, je to fyzika - vyskakat nekam nebo neco preskocit je peklo. ne proto, ze by se nedalo, ale proto ze je absolutne nevypocitatelny, jak se hra zachova - preskakovani laseru je opravdu sazka do loterie:) takze kdyz tady v navodu vidim preskoc laser grid z beden, polejva mne pot
    JONY
    JONY --- ---
    TRAGED: znám, mám i načteno forum, ale stejně jako jiným se mi nepovedlo dveře k upírovi otevřít. Přitom alarm jsem nevyvolal, časový limit splnil, dveře do místnosti s hlavním počítačem otevíral přesně jak má být.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    JONY:
    The Secret World: When The Hatchet Falls Guide / Solutions : Unfair.co
    http://unfair.co/...cret-world/quest-guides/the-secret-world-when-the-hatchet-falls-guide-solutions/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam