• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    JONY
    JONY --- ---
    KID_MCHUTT: Ne. V laboratoři, která je za těmito velkými, které musíš otevřít, jsou jedny dveře. Vedou do zadní části kam se jde podívat přes sklo. Je tam upír, o kterém se zmiňuje log v počítači.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JONY: které dveře? ty velké dvoukřídlé s dvěma komorami po stranách?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    KID_MCHUTT: ve vlaku jsem jeste nebyl..ale vcera jsem stravil hodinu v egypte obskakovanim sesti soch v main questu
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GANDHI: tam je to v pohodě, ale ten vlak, to bylo peklo... skončil jsem pod ním asi dvacetkrát
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    heh, to vypada jako pekne vypecenej quest:)

    v souvislosti s tim mne napada, ze jestli me neco na tsw stve, je to fyzika - vyskakat nekam nebo neco preskocit je peklo. ne proto, ze by se nedalo, ale proto ze je absolutne nevypocitatelny, jak se hra zachova - preskakovani laseru je opravdu sazka do loterie:) takze kdyz tady v navodu vidim preskoc laser grid z beden, polejva mne pot
    JONY
    JONY --- ---
    TRAGED: znám, mám i načteno forum, ale stejně jako jiným se mi nepovedlo dveře k upírovi otevřít. Přitom alarm jsem nevyvolal, časový limit splnil, dveře do místnosti s hlavním počítačem otevíral přesně jak má být.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    JONY:
    The Secret World: When The Hatchet Falls Guide / Solutions : Unfair.co
    http://unfair.co/...cret-world/quest-guides/the-secret-world-when-the-hatchet-falls-guide-solutions/
    JONY
    JONY --- ---
    Janos Dragosani v Hatchet Falls . Podařilo se někomu otevřít ty dveře?
    JONY
    JONY --- ---
    To byl ten první raid po opravení fronty do Fusangu. Nebyt toho lagování, tak to bylo dokonalé. Nikdo nevěděl jak guardian funguje, navíc kvantum lidí a pvp. Takže nejprve totální pvp režba a chaos a postupně snaha to nějak umravnit a nějak spolupracovat, zjištování jak se na něj dostat, do toho noví příchozí.... :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    heh, co lidi nejsou schopny udelat pro jednoho osklivyho pidizvika:) ...ale priznam ze ostatnich osm uz jsem nasbiral:)
    REINITA
    REINITA --- ---
    JONY: O_o
    JONY
    JONY --- ---
    Tak dnes 4 hodiny likvidace guardiana ve Fusangu :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GANDHI: Meet up me dost zaskocil, najendou jsem se naloadoval do Egypta :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TRAGED:
    AMBERAN:
    KID_MCHUTT: omlouvam se , panove, mam to druhej tejden a furt jeste bojuju s UI. a popravde ted netusim, o cem mluvite. zaznamenal jsem meet up od trageda, ale v tom anniversary frmolu jsem ho nenasel:)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: je to slepá lemra, já mu psal taky...
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    TRAGED: Jo, to ja uz mu taky psal, ale on to ignoruje :-D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GANDHI: Reaguj na IMka :) Vcera jsem ti psal kde pobihas a ty nic :)
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    KID_MCHUTT: updatuju :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ZAREK: mlč a pojď hrát :)
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    KID_MCHUTT: nebyli lidi
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TYRAEL: mě ty oslavy přitáhly zpátky a zjistil jsem, že už jsem zapomněl, proč jsem přestal hrát ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam