• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    GANDHI: Jak kdy a jak v kterým dungu. Polaris je zrovna specifická závěrečným Ctulhu bossem. Ve skutečnosti jak člověk pochopí základy a ano, i taktiky na bosse tak jsou ty dungy až moc snadné (ano Guild Wars 2 už mě totálně zmlsaly na über-komplexní dungy a Secret World se tomu bohužel nevyrovná)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    taky bych si dal dungeon, delal jsem jen párkrát polaris...ale bohužel v tsw jak se mi to zatím dle popisu dungeonu jevi, si clovek bez dobry znalosti taktik na jednotlivý bosse, tak akorát koleduje o wipe:)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    MEKKZ: 5,6,7 jsou bohužel placeny
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    TRAGED: no tak to se muzes vratit a par Q se mnou udelat :) Hlavne bych dal nejaky dung. Byl jsem jen v jednom s nekompletni partou :/

    REFLEX: Taky jsem byl netrpelivý. Hnal se za schopnostma, nez sem zjistil, ze i s tim zakladem se da dobre zabijet, jen kdyz mas dostatecny skill ve zbrani a odpovidajici zbran, jeste poladit equip a uz se nemusim tak dlouho srat se zabijenim mobu a diky tomu si netrhat pribeh.

    GANDHI: ehm, a jak se mimochodem dostanu k temhle chain Q, sou normalne dostupny?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    heh, tak mam konecne monster hunter jacket ....ale na poslední rare spawn jsem cekal při praci šest hodin.

    a po dojeti chainu z isues 5,6,7 me stejne nejvic atmosférou bral freeborn, last train uz je moc indy jones, a dream to kill jsem asi ještě poradne nevstrebal:)

    nicmene znovu musim uznat, ze storytelling maj vybornej, takze ackoli samotny tasky jsou klasicky (zabij x mobu, najdi tohle) dava to dokupy smysl a jsem furt zvedavej kam se to pohne
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    REFLEX: Ne, to fakt nejsi. Obzvlast ne investigativnich questu :]
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Tak to nejsem cilovka, ja mackam jen next next, completed :-D
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    TSW má super nápady a príbeh a je výborne napísané... škoda, že to nie je single player.
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    TRAGED: To mě tolik nechytlo. Ale Said - mumie s I-podem? já ty vývojáře miluju xD
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MEKKZ: :)) To aj uz jsem dokonce na druhe mape v City of Sun god! :) A velmi me potesilo ze vybrali pribeh tocici se kolem Atona a Achnatona/Amenhotepa IV.
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    No ja se konecne dostal do Egypta. Trvalo mi to tak dva roky :) Kdyby nekdo chtel dat Q v BM a Egypte tak jsem na nastence :)
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    TRAGED: však klid ja to mám doma rok a teprve finishuju plný kolečko :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ( A ja uz pomalu finisuju Solomon island, hec? :) )
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    gut :) já čekám až skončí údržba v 5 mi má skončit cooldown na questy z issue 7 tak se tam taky hodlám běsnit.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ZAREK: komplet ještě ne, mam jen neinfusnutej prefab, jsem na ceste k hatchet falls
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    GANDHI: to bude ono :) a za sebou jakože si dojel cely Issue 7 jo? jinak ten plamenomet stejně nemáš dokuď to nedoděléš .)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ZAREK: from the abyss:) je nejspis praska - ale jak jsem psal, uz to mam za sebou, mam ted krapet lepsi gear a hlavne jsem je od zacatku ignoroval a venoval se primarne bossovi. z jiných rpg mam bohužel zazity likvidovat asap moby a pak se koncentrovat na bosse:)
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    GANDHI: BTw hoď se na nástěnku
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    GANDHI: hmm a nemas neajkou passivku co dela aoe? to by bylo vysvetleni proc po tobe jdou, ja do nej peru single target a nemam problem
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    REINITA: mne prislo, ze se snazi wipnout mne...ale mas pravdu, pokud si jich clovek nevsima, venujou se jemu:)

    a uz mam taky plamenomet:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam