• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    WRATA
    WRATA --- ---
    Tak jsem to po roce zase zkusil a nemuzu si vzpomenout proc jsem toho nechal. Ta hra je proste genialni
    JONY
    JONY --- ---
    AXTHEB: jj to bylo moc působivé, jak mi hejno přelétávalo těsně nad hlavou. Jinak Tokio je parádní.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TSW Whispering Tide Event - something special at the end.
    https://www.youtube.com/watch?v=oax7Izsd4kY
    JONY
    JONY --- ---
    The Secret World - Issue #9 Preview Video
    https://www.youtube.com/watch?v=ynkv5YYoMzc
    JONY
    JONY --- ---
    JONY
    JONY --- ---
    Chaos Theory: Touring Tokyo with TSW's Joel Bylos | Massively
    http://massively.joystiq.com/2014/06/03/chaos-theory-touring-tokyo-with-bylos/
    JONY
    JONY --- ---
    Tak údajně tento týden
    JONY
    JONY --- ---
    JONY
    JONY --- ---
    Tokio je konečně na testovacím serveru
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    jen do protokolu, kdyby nekdo prisel s podobnym problemem jako tuhle ja, tak starsi nvidia ovladace (332) a prepnuti do dx9 opravdu pohohlo. Taky ve chvilkach, kdy hra zacne cukat treba po 2-3 hodinach hrani se mi zase osvedcila kombinace CTRL + SHIFT + F1, ktera resetuje HUD ci co, nevim co s tim maji, ale pomaha to a hra pak slape jak svycarsky hodinky.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    JONY: ty starsi drivery jsem taky cetl ze se doporucujou.. hmmm, ozkousim to. Dik za tipa
    JONY
    JONY --- ---
    Nemám žádný "hnízdovský" komp a běhá mi to dobře. Pravda, problém trochu nastává u flappyho, ale nic zásadního. Co si pamatuji z diskusí, tak mnohem víc než na grafárně zálež na procáku, dále u nvidie nepoužívat novější drivery (poslední doporučené jsou tuším 332), další zlepšení lidé popisují vypnout dirictx11 a v nastavení zvolit directx9. Plus nejěké problémy jsou s Windows8, ale to nemhu posoudit jedu 7/64.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    zdarec, asi po roce sem si pustil hru, koupil sem ji na Steamu v ty giganticky edici, no kazdopadne pustim to a hra je extremne zasekana, treba po Londyne behat mi seka tak strasne, ze to fakt nejde. Vzdycky se to jako nahraje, udelam 5 kroku a slideshow. Nemam pocit ze by to byl lag, vim ze komp mi to pred rokem daval obstojne. Tak ted netusim jestli je to NVIDIA driverama a nebo nakej bordel ve hre? Mate nekdo podobnou zkusenost?
    JONY
    JONY --- ---
    Hra je to dle mne výborná. Bohužel Funcom nezvládl - jak obvykle - launch a měl resp. stále má zcela žalostný marketing, takže hra přežila klinickou smrt a dost dlouho se potácela v režimu, že vývojářský tým byl brutálně osekaný. Teď prý konečně zase nabrali nějaké lidi, tak se to snad po vydání Tokia zlepší. Ač tedy je potřeba být smířený s tím, že to nebude nikdy MMO s širokou paletou možností.
    POMPO
    POMPO --- ---
    S4MUEL: V soucasny dobe je to nastaveny tak, ze je to opravdu levny.
    Vicemene to stoji i jen za par dni zabavy. A ta hra neni spatna.
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    POMPO: v JRC stále k mání
    POMPO
    POMPO --- ---
    Ja to kdysi koupil za 300.
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    BRITVAK: pošli mi mail do zpráv, pošlu ti kód...
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    BRITVAK: Aha... nějakou dobu jsem nehrál a možná se mi někde nasyslily nějaké coiny, kody a podobně. Zkusim se mrknout...
    BRITVAK
    BRITVAK --- ---
    EOLIS: ee stale je to "kup hru a hrajes zdarma" styl. i pro vytvoreni acc musis mit kod. A nebo jsem nejak divne klikal ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam