• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Tak sem po par odehranych misich musel vytvorit novou postavu... Netusil jsem, ze tam bude tolik dialogu (ehm dialogu mno :-D ) a na tu moji se nedalo divat :-D
    DWAY
    DWAY --- ---
    Jj jak splnim 30 misi tak mi slibili 1200 funcom pointu.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DWAY: IMO se ti mesic navic tak jako tak aplikuje.
    WRATA
    WRATA --- ---
    DWAY: DLC 1-4 jsou soucasti hry kdyz ji koupis. 5-9 musis dokoupit. Soucasti toho packu je 5, 6 a 7 takze porad win. Ostatne ono ani nemusis dokupovat DLCcka samostane pokud hrajes malo. Staci zaplatit subs kterej je 15€/mesic a soucasti toho je 1200 Funcom Pointu v hodnote 10€ za ktery koupis ty DLC.
    DWAY
    DWAY --- ---
    WRATA: takze ve vysledku porad usetrim kdyz za 20e koupim 5 DLC nebo kolik :) Jako jasne, usetril bych dalsi 250 ale co uz no :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    JVMLOK: DLC jsou applikovany na account. Pocitam ze launcher je stejnej takze fungovat by to melo
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    WRATA:
    DWAY: Spravna a pro me taky dulezita otazka...jde ty DLC aplikovat na Steam verzi?
    JONY
    JONY --- ---
    DWAY: tak je to na tobě, já si s hlavním iluminátským charakterem projel komplet všechno a s altem v zasedě jen příběhové mise co nešly opakovat (s jinými buildy) plus faction mise. Díky nim se ti zase nějak doplní celý příběh. btw templářská mise Virgula Divina je hodně dobrá :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    JONY: Takze bud nema smysl to hrat znova, nebo nema smysl plnit vsecko na prvni run.
    JONY
    JONY --- ---
    DWAY: vetsina je stejne, faction misí je tam pár
    DWAY
    DWAY --- ---
    TRAGED: Jedu ten mec (proste mi to neda a ve vsech mmo sem melee) a bonusovou AR. Ale uvazuju, ze to prehodim na mec a elemental :) Proste jim tam fuknu jeden dva firebally a pak je posekam :)

    DX9 trosku pomohlo, ale obcas jde nejaky screen tear videt :( Porad bych trosku potreboval doladit tu grafinu no.

    Jinac kdybych to chtel rozehrat za jinou frakci, je tam jiny progress nebo pojedu uplne to same akorat jiny main story?
    JONY
    JONY --- ---
    plus si pořídit addony effects ui resp. vipers castbar relocator, abys viděl co mobove casti a naučit se impairovat. nasledne ti to obrovsky usnadni zivot.
    JONY
    JONY --- ---
    plus je dobre z si poté investovat do turn the tables na dohealování (pokud nejedeš blood nebo fisty, kde mas jiné možnosti aktivního healu). navíc tím získáš i SoH, který se ti bude hodit proti mobům co te zastunují nebo impairují.
    JONY
    JONY --- ---
    můj typ na začátek blade/ar a to je naprostá pohoda

    buldery: blade torrent + anima shot
    consumer: fire at will resp. dancing blade
    pomocné: martial discipline, lock n load
    elite: stunning swirl (dá ti impair a ještě zastunuje)

    pasivky: perfect storm, immortal spirit, anima boost, elemental force, experience, regeneration + 1

    nedělám si nárok že je to nejvytuněnější, ale nikde bys neměl narazit na žádný problém.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DWAY: Vyber si z Archetypu co by te mohlo bavit a to jed. Ja sem sel pres Polarizera na Gunslightera a slo mi to jako pomasle. Teda pokud ti nevadi ze se musis hybat "jako v PVP" :-)
    JONY
    JONY --- ---
    tak každý má jné chutě, ale za mne tedy dungeony na NM rozhodně nebyly nuda. vydržely mi na dost dlouho, pravda už je nechodím, ale přístup "udělal jsem je na elite, takže nm mne nebaví" moc nechápu :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    AXTHEB: 7 dungů znáš už zpaměti ve chvíli, kdy se pouštíš do nightmare módu. Na PvP mám náladu jenom někdy. A scénárka? Pro mě je scenario "prachsprostý bezduchý grind" na osm ;)
    ale mám TSW ráda z jiných důvodů, takže mě to nijak netrápí. Těším se na další investigativní mise, Tokio ještě taky nemám prolezlé...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    REINITA: 7 dungu, 3 scenarka a PvP. To mi neprijde az tak malo. Ted co je Capture Facility za 50 bm tak je ve Fusangu zivo. A s predelanym balance buffem tam sou lidi platny i na malejch qlevlech.
    REINITA
    REINITA --- ---
    WRATA: ne, pouze to hraju z jiných důvodů, než end game content, čili maximální gear ;) (socializace, sranda, oblečky, lore... každý si tam najde svoje :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam