• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    JVMLOK: delas v Makru? :D
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    DWAY: a tomu u nas rikame AHOLD pech.
    DWAY
    DWAY --- ---
    JVMLOK: tak ja mam jen SW
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    aktivujes standardni SW, a ME potom na uctu jako rozsireni
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    DWAY: no, ja to pustil a naskoci ti standardni steamovsky okno s klicema na copy to clipboard. a ja tam mel SW a SW:ME
    DWAY
    DWAY --- ---
    JVMLOK: ja myslim ze nebyla. Massive edition byla taky ve sleve ale za vic penez. Aspon teda mi to ve storu nepise, ze uz bych massive me. Jak to zjistim na webu jestli to mam nebo ne?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    WRATA: jinak jo, ten Steam sale byla ta Massive edition :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    REINITA
    REINITA --- ---
    JONY: omnomnom!
    REINITA
    REINITA --- ---
    DWAY: mně v tomhle směru prospěla beta, vyzkoušela jsem si různé kombinace zbraní a tak. A skákat po autech a přivolávat spuštěným alarmem zombíky, to se neochodí :D
    JONY
    JONY --- ---
    Jinak ve čtvrtek ted vyjde první ze dvou mission packů k issue 9.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Ale niceho nelituju :-D V prvnim superminigameplayi (asi 4 hodky) sem si vyzkousel mechaniky, zjistil ze sem si skilly naklikal stupidne, pochopil ze nerozumim craftu atd..

    Takze ted sem nakonec zvolil mec a knizku, do knizky zatim ciste healovaci vetev. Craft uz trosku chapu. A u misi ktere sem hral pri prvnim gameplay proste preskakuju dialogy, takze sem skoro tam kde jsem byl predtim, s trosku lepsim naslapem na dobry pocit ze hry :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Tak sem po par odehranych misich musel vytvorit novou postavu... Netusil jsem, ze tam bude tolik dialogu (ehm dialogu mno :-D ) a na tu moji se nedalo divat :-D
    DWAY
    DWAY --- ---
    Jj jak splnim 30 misi tak mi slibili 1200 funcom pointu.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DWAY: IMO se ti mesic navic tak jako tak aplikuje.
    WRATA
    WRATA --- ---
    DWAY: DLC 1-4 jsou soucasti hry kdyz ji koupis. 5-9 musis dokoupit. Soucasti toho packu je 5, 6 a 7 takze porad win. Ostatne ono ani nemusis dokupovat DLCcka samostane pokud hrajes malo. Staci zaplatit subs kterej je 15€/mesic a soucasti toho je 1200 Funcom Pointu v hodnote 10€ za ktery koupis ty DLC.
    DWAY
    DWAY --- ---
    WRATA: takze ve vysledku porad usetrim kdyz za 20e koupim 5 DLC nebo kolik :) Jako jasne, usetril bych dalsi 250 ale co uz no :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    JVMLOK: DLC jsou applikovany na account. Pocitam ze launcher je stejnej takze fungovat by to melo
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    WRATA:
    DWAY: Spravna a pro me taky dulezita otazka...jde ty DLC aplikovat na Steam verzi?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam