• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    WRATA: To je teď pro něj dost daleko:)
    Tohle bys měl mít postavený rychle:
    TSW Deck Builder
    http://www.tsw-builder.com/#14v111144424413411113106p105114403112530141116
    DWAY
    DWAY --- ---
    WRATA: uvazoval jsem, ze prejdu na pusku. Tam nabrat ty skilly by nemuselo trvat tak dlouho.
    WRATA
    WRATA --- ---
    DWAY: Blood na zacatku byla imho chyba ale co uz. Zkus prejit na http://www.tswdb.com/builds/solo/survival-build-blood-magic-blade/ a uvidis no
    DWAY
    DWAY --- ---
    Ma cenu chodit pvp na gear?
    JONY
    JONY --- ---
    DWAY: zaměřil bych se spíš na odladění buildu s oheldem na SC moby, pokud máš Kingsmouth prakticky celý az sebou, tak by ten skok neměl být zase nějak extrémní.
    DWAY
    DWAY --- ---
    WRATA: jako snadne, mno zacal sem pouzivat trosku jine skilly a da se to, ale svincaci maji bezne tak o 1000hp vic jak ja

    The Secret World Chronicle - Eileena
    http://chronicle.thesecretworld.com/character/Eileena
    WRATA
    WRATA --- ---
    DWAY: SC by melo byt jeste snadny. Prvni problemy by meli prijit az v blue mountain. Hod link na chronicle
    DWAY
    DWAY --- ---
    Tak sem vyplnil co se dalo v Kingsmouth (probehal sem to tam skoro krizem krazem, takze by mi tam mel zustat max nejaky schovany secondary quest) a kdyz sem prisel do Savage coast. Tak celkem dostavam na prdel. Je treba udelat i dungy, nebo jen treba spatne naklikavam skilly?
    DWAY
    DWAY --- ---
    REINITA: ja chcu k vam :-D
    REINITA
    REINITA --- ---
    ale z přístupu party, s níž hrávám, by každého gamera, který to bere aspoň minimálně vážně, trefil šlak :D
    REINITA
    REINITA --- ---
    WRATA: to mi nepřišlo, ale my jsme taková skvadra azura, že jsme to možná vzali po cooldownu ještě jednou. Některý matroš vypadává z potvor a zbytek jsme si koordinovaně dobrali jako odměny za kvesty.
    WRATA
    WRATA --- ---
    REINITA: V 5ti lidech nemas dostatek materialu na summon bossu
    REINITA
    REINITA --- ---
    (ale nějakému překopání bych se taky nebránila, když to bude zajímavé)
    REINITA
    REINITA --- ---
    aha, Lairy jsou pro 10 lidí? to jsem netušila, dělali jsme je v pěti. tak nějak modrý ql10 gear, sem tam fialka.
    Lairy mě baví víc než dungeony, je to méně okoukané.
    JONY
    JONY --- ---
    jinak ted lairy budou tuším v issue 11 kompletně překopány. a doufám, že nějak zajímavě. v tuhle chvíli je to z mého pohledu nejméně zajímavá a nejméně atraktivní část tsw.
    JONY
    JONY --- ---
    DWAY: blue ql10 není endgame :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Ah takze endgame :-D Mno zatim mam problem najit grupu na normal dung, endgame budu resit asi az pozdeji :-D
    JONY
    JONY --- ---
    sluší de dodat, že v cca blue 10 gearu
    WRATA
    WRATA --- ---
    DWAY: 10
    DWAY
    DWAY --- ---
    Pro kolik lidi je Lair?
    REINITA
    REINITA --- ---
    DWAY: popravdě, já si vždycky srabácky najdu ten design na internetu :o)
    ale mám pocit, že když na item klikneš a dáš "preview", že by to fungovat mělo...
    DWAY
    DWAY --- ---
    Btw jak funguje item preview. Na netu sem se docet, ze bych mel oznacit item a kliknout na preview all, ale preview all mam disabled.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam