• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Ale ted koukam ze mam splneno jen o 20 misi vic.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A mam postavenej DPS glass canon vychazejici z Gunslingera.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CLAVEN: Hmm, tam si ani nejak moc nejakej problem nevybavuju, ale na druhou stranu jsem mel kliku a velmi brzy sem mel Quantum - kdyz sem delal to zabijeni drsnoelktrickeho panacka, tak to delal i nejakej highlevel, takze jsem se s nim svezl. A pak jsem postupoval vzdy az po splneni opravdu vsech questu na mape. Tak je mozne, ze mas jen nizkej lvl.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    TRAGED: Ja som práve skončil niekde okolo tej pyramídy (druhá zóna Egypta?), lebo som to s Illuminati necromancerom úplne nedával solo.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    AMBERAN: Dík :).
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CLAVEN: SOLO je v pohode, ale po epickem Egypte mi drsnotemna Transylvanie prisla takova nemastna a odlozil jsem to na neurcito a ted mi napada, ze to vlasne uz budou 4 roky, neb si vybavuju ten funny vanocni 2012 event :-)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    CLAVEN: Zcela.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Rozmýšľam, že by som do toho zase na chvíľu naskočil... kedysi, keď to vyšlo, som skončil niekde na konci Egypta.
    Do akej miery sa dá hlavný príbeh dohrať sólo? Díky za odpoveď.
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    ERNEDAR: tak podaruj nějakého kamaráda a vtáhni ho do hry, hm?

    ať je TSW pozitivních víc...
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    WRATA: Hele. Orientuju se podle ceny, která je za solo hru bez ultimate edice, je napsaná na steamu. 10,19E je cca 270,- a já za to chci 250,-. Pokud si někdo chce koupit komplet ultimate edici, prosím, tahle nabídka není pro něj. Jde mi o to, že mi prostě zbyde klíč a buď mi bude ležet zbytečně někde v emailu, nebo si ho někdo vezme.
    WRATA
    WRATA --- ---
    ERNEDAR: Uprimne? Nepocitej ze ti za to nekdo s pulkou mozku da takovou castku kdyz za dvojnasobek toho mas tu ultimate edici ktera obsahuje DLCccka s cenou 120€
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    WRATA: no v tuhle chvíli je to za 10,19E ve slevě, počítal bych, že za 250,-?
    WRATA
    WRATA --- ---
    ERNEDAR: Kolik by jsi si za to predstavoval?
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    Zdravím vás. Bude to sice troufalé, ale stejně to zkusím. Mám v plánu kupovat The Secret World: Ultimate Edition, bohužel ale už základní hru několik let vlastním a zbyde mi klíč od hry s issues 1 - 4. Našel by se někdo, kdo by ho odkoupil, bez ultimate rošíření (Balík je dodávaný jako dva klíče, jeden pro ultimate a jeden pro základ.). Prodal bych ho za cenu ve slevě, ve které je do 24.4.2016. Zájemci do zpráv. Díky. Případně se omlouvám za spam.
    JONY
    JONY --- ---
    Zítra Issue 14
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    JUDAS: Hraju na Leviathanu a problémy s lagy bývají spíš výjimečně.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    Cus, premejslim ze preskocim na arcadii nebo leviathana kvuli RP. Jsem na Cerberu a raduju se, ze po letech to konecne nelaguje a ja si muzu uzit hru. Da se nekde sledovat jakej server ma lepsi ping atp? Nebo je to ted OK vsude diky tomu ze je to vlastne jeden server?
    JONY
    JONY --- ---
    Nový dungeon co dnes vyšel je naprosto parádní
    WRATA
    WRATA --- ---
    AXTHEB: Pro me bohuzel prislo moc pozde :(
    Vyjit to o rok driv tak to asi udrzi vic lidi
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Tak co, jak se věm líbí issue 12? Mně zatím velmi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam