• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ja mám radosť, aj tak som hral TSW sólo, tak teraz to snáď bude pre mňa lepšie.
    JONY
    JONY --- ---
    AXTHEB: "it seems that we will once again get to re-experience the joys of waiting for content to arrive, and no doubt re-experience the excuses about the delays to content delivery schedules."
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    JONY: No, jsem zvědav jak to dopadne.
    JONY
    JONY --- ---
    Tak uděláme TSW pápá.

    TSW jako takový končí. Místo něj přijde "shared rpg" TSW Legends, což bude kompletně předělané TSW do rpg hry s existujícím obsahem.
    DWAY
    DWAY --- ---
    VIRIK: no pokud mas odehrano x hodit v AoC tak ti je prd platne ze vysel Exiles :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JONY: tak AoC ustoupil novýmu Conanovi, Conan Exiles. To nevím, estli se dá vyloženě označit jako hybernace :) když ten vesmír roste a to hodně, o další titul.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JONY: dík
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JONY: link na ten finanční report, prosím?
    JONY
    JONY --- ---
    Tak ona je k tomu co jsem se dnes díval docela slušně paranoidní diskuse, protože když si člověk pozorně přečte kromě téhle prezentace i zbytek finančího reportu, tak se tam dají najít dost diskutabilní pasáže, aby se člověk nějak radoval. :)

    Každopádně pořád jsme na tom lépe než hráči AoC a AO, kterým byl oficiálně potvrzen zcela hibernační režim. :)
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    JONY: super uz se tesim :)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    JONY: O ou.. co je bod 27?
    JONY
    JONY --- ---
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    přímo na stránkách TSW je taky akce a ultimate i complete je tam silně slevněná.
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    TYRAEL: Jo a zapomněl jsem zmínit Steam Cards a možnost chlubit se/vyčítat si množství odpařených hodin, které ti Steam poctivě počítá, takže pak můžeš hrdě prohlásit: "Mohl jsem se naučit španělsky, ale místo toho jsem 800 hodin pařil Secret World" :)
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    WRATA: Steam overlay - možnost psát si s kamarádama, kteří hrajou něco jinýho a vzájemný pasivní hecování - vidím kámoše hrát TSW a přemýšlím o tom, že taky půjdu pařit TSW. Taky samozřejmě pro mě snazší instalace, protože Steam mám na všech přístrojích, takže nebudu muset projíždět stránky Funcomu a hledat kde mají správnej Launcher pro Widle 7 64bit, nemluvě o tom, že věci který mám přes Steam mi většinou míň padaj. Možná to má His Holiness Gaben víc vychytaný, možná mám jenom štěstí :)

    Nic závratnýho, ale vzhledem k tomu, že v dnešní době už hry, který nemám přes Steam nebo GoG skoro nezapínám tak za ty zhruba 3€ mi to stálo a říkal jsem si, že se podělím, pro případ, že to někdo vidí stejně.
    WRATA
    WRATA --- ---
    TYRAEL: Mimo time trackingu to maji jiny features?
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    JUDAS: WRATA: Pokud mluvíme o TSW pro někoho, kdo ještě TSW Account nemá tak určitě. Já mluvím o nás bohatých snobech, který už TSW jednou máme, ale chceme ho mít na Steamu kvůli Sreamovým features :D
    WRATA
    WRATA --- ---
    TYRAEL: Imho se vic vyplati pockat na slevu ultimate edice
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam