• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    OBRKOLODEJ
    OBRKOLODEJ --- ---
    Za slabsiho se povazujes jen ty a jak jsem rekl uz driv.. clovek se nejak chova a pak by mel pocitat s dusledky svych cinu.. Pokud se ti to nelibi, problem hledej hlavne u sebe.
    Btw tim dneska ukoncuji sve ucinkovani v manezi, svlekam klaunsky kostym a jdu obehavat urady do mesta a vecer na vinko.. Pokud bude diskuze v podobnem duchu pokracovat i vecer ci zitra, tak si rad kostym zas obleknu :)
    Hezky den vsem a slunce v dusi :D Jak rikal kdysi jeden televizni rosnicak)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    OBRKOLODEJ
    OBRKOLODEJ --- ---
    Mysli si co chces... to ze ma clovek vlastni nazor, tim se lisi treba od ovce :)
    PS. My si nedelame srandu z tveho nazoru, (to je tve plne pravo nejaky mit, byt s nim nemusime souhlasit), ale z tve prezentace..
    To ze pouzijes veskerou slovni zasobu sprostych slov a zacnes napadat kazdeho okolo, jen vyusti v podobnou diskuzi, ktera se obvykle postupne zvrhne v komedii az parodii, cim vic lidi prijde trollit.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    VIRIK: No můžeš se jít zeptat třeba do nevinnýho baru, jak to dopadlo když sem tam uklidňoval týpka co lezl za bar
    OBRKOLODEJ
    OBRKOLODEJ --- ---
    JJ pokud to tu nekdo muze ve velkym promazat, tak by to nebylo od veci...
    Srandy bylo dost, tak at nas svincik neodradi tech par lidi, co si hru jeste chteji vyzkouset a uzit si pribeh :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Mohl by to tu prosim zase byt peknej klub Secret Worldu a ne dalsi NextGen? Diky.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    VIRIK: Jakýho agresora? Ukaž na post, kterým na tebe byl někdo agresivní předtím, než ses ty začal chovat jak dobytek.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Tak se tady uklidnime, ne? Zacinas kolem sebe busit hlava nehlava a hazet vsechny do jednoho pytle. Zapni Zen. Ax ti nenapsal kriveho slova a jen se snazi obhajit pred tvym vypadem.
    OBRKOLODEJ
    OBRKOLODEJ --- ---
    VIRIK: Sprava tveho ignore listu musi byt prace na plny uvazek, ze? Chudak slecna sekretarka...
    Vice jak 4 roky v Eve online mne naucily se radovat z podobnych diskuzi.. jen tak dal panove.
    Nejak nemuzu z mysli vypudit scenu z serie filmu Slunce seno..., kde Valerie Kaplanova lezi v posteli, rozhazuje rukama a rve "ja chci kohouta". :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    VIRIK: Takže tobě přijde úplně ok že někam vtrhneš, začneš nadávat na všechny strany a když se někdo slušně ozve, tak ho označíš za zmrda?
    OBRKOLODEJ
    OBRKOLODEJ --- ---
    Btw.. TSW jsem venoval urcite vice jak 3k hodin a nejakych 200E dohromady na obou acc to taky bude.. a rozhodne toho nelituju. Hra mi prinesla spousty zabavy, ktera nejaky ten investovany peniz rozhodne vynahradi. A to ze clovek poznal i nektere lidi z komunity v RL, tak to je jedine bonus :)
    Thx vsem :)
    OBRKOLODEJ
    OBRKOLODEJ --- ---
    By virik:
    13:15:03 29.4.2017
    Tohle vymyslel naprostej pičus, kterýmu přeju ať zaživa shnijou koule.
    By obrkolodej:
    15:31:58 1.5.2017
    Ale diky, tvuj emocionalni vybuch alespon trosku ozivil zdejsi mrtve vody...

    Me prvni popichnuti k oziveni konverzace...
    Ja ti nevim, bud jsi casove nebo mentalne zmateny a nebo jsi vynalezl stroj casu? Pokud je spravne posledni moznost, tak uprimna gratulace a doufam, ze patentovi urednici budou mit z tvych urazek taky radost, jako my zde.
    Preji hezky den
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    VIRIK: Můžeš, prosím, linknout kde jsem já na tebe "ukazoval čúrákem" a nějakou Kolodějovu "arogantní odpověď plnou narážek"?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    VIRIK: za co, proboha? I takhle je jen v base line TSW contentu na par plnohodnotnejch titulu, i kdyby to mel clovek hrat jen jako single. A jeho kvalita strci do kapsy lecco.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    VIRIK: tak klice asi nejspis byly i na ruznejch resale sitech. Ale TSW bylo jak na Steamu tak u Funcomu v rade akci, takze dostat to za pakatel nebyl problem ani oficialni cestou (kupoval jsem to par kamaradum jako gift misto doporuceni, takze vim o cem mluvim)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Psychotický záchvat by Virik (tm), nestarnúca klasika :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Zapomenul jsi na ZEN! ;-)
    OBRKOLODEJ
    OBRKOLODEJ --- ---
    Nic nelajkuju (a ani psa jmenem Lajka nevlastnim...)
    Myslim, ze to hysterceni.. ne li jeste vic je vcelku presny popis..
    Btw.. pokud rozhazujes v textech curaky na kazdou stranu, tak se nediv, ze se tak k tobe chovaji i ostatni :)
    Tento thread zacina pripominak cirkus.. ne li dokonce kohouti zapasy, takze nejvyssi cas si pripravit dalsi popkorn...
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    notak klid ne :D, promazte se
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    VIRIK: Prosím?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam