• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    WRATA: máš-li to blbě napsané, pak ano
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    A máme tu... Update Error 105.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Prodlouzeno o dalsi dve hodiny. To je kurva takovej problem proste vypnout ten trading system, pustit to a vrtat se v tom dal v klidu....
    JONY
    JONY --- ---
    JUDAS: no já bych takový optimista teda nebyl :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Moc pekný štart :D
    (áno, viem, že to tu už riešite)

    Something seems weird with the currency exchange : SecretWorldLegends
    https://www.reddit.com/...dLegends/comments/6jdav3/something_seems_weird_with_the_currency_exchange/
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    ja si myslim ze ten head start je dobre promyslenej masivni beta test.. odladeji dalsi kopce problemu predtim nez jim to hra vyjde na steamu, kde uz vsechno pojede jak po masle :D
    WRATA
    WRATA --- ---
    K3BAB: No ja jsem zvedavej jak se s tim poperou.
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    WRATA: forum na redite je plne poznamok, co by mohli zmenit. kluce v dungeonoch, aukcie.... picuje tam kopec ludi, ale asi to zas bude jedna z hier, kde bude komunita az na poslednom mieste. Najviac sa smejem na tom, ako sa trasu o nejaku ich pomyselnu ekonomiku v hre.. tak radsej obmedzia aukcny dom na 10 aukcii denne a tradovat nechame len tych platiacich, ale aj oni budu mat zamknuty loot :). Dungeony maju postavene tak (aspon tie prve 3 co som hral), ze ich clovek dohra s prstom v riti, len to teda trva, lebo bossovia maju velke HP. Po tom co sa clovek skoro unudi v dungeone, mu dovolia si odomknut loot :D
    WRATA
    WRATA --- ---
    No ocividne to reseni nemaji, maintanace protazena do 20:00
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    Tak to si dam asi pohov a pockam jak to vyresi.
    JONY
    JONY --- ---
    WRATA: já si tipnu, že bude nějaký rollback, takže v lepším případě bys o to zase přišel, v horším bys případně dostal nějaký ban :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    JONY: Jo, uz jsem nasel. A kurva vedet to driv tak si otevru tech 25 beden
    JONY
    JONY --- ---
    WRATA: reddit swl
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JUDAS: technická stránka je perfektní. Žádný zamrzání ani když doběhnu někam, kde je padesát lidí.
    JONY
    JONY --- ---
    Údajně nějaký zásadní exploit s menou
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    Ahá, já si říkám, proč mě to vykoplo. Takovým typickým způsobem, connection lost a pak to celé zamrzlo.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Super skvely, lognu, vlezu do Hell Raised a u druhyho vyskoci ze za 10 minut shutdown na patch. Estimated time 2 hodiny....jinak uz tam behaj lidi s 50tkama
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    Za me zatim pozitivni testovaci jizda. Questy mi prijdou nejak lepe poskladany.. lidi jak smeti. V kazdym obchode nebo pubu v Londyne nekdo byl :) Graficky to vypada lip i podle me.. jo a hlavne mi prijde ze to bezi lip.. skoro bez lagu, ale testoval jsem to hluboko v noci.. tak nebudu jasat predcasne.
    JONY
    JONY --- ---
    Tak jsem stáhnul, založil si své tři chary, natáhnul to co dovolili přetáhnout z TSW a asi tím končím. JAk už se tu psalo. Customizace takhle v roce 2017? Really? Pernament mouse look s přepínáním se klávesovou zkratkou, když odesílám quest a další libůstky. Really? Systém skillů resp. a mouse clickfest... Ze sekundární zbraně je de facto utilita...

    No abych jen neprudil, tak Agharta lepší a všeobecně mírné zlepšení grafiky. Ale jinak z mého pohledu jednoznačně změny k horšímu.
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    REFLEX: nejsi retard, SWL na steamu jeste nelaunchlo, ale stahne ti misto toho original, stahuj z ofiko stranek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam