• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    The Secret World
    MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
     
    Užitečné odkazy:
    The Secred World | Chronicle
    rozbalit záhlaví
    WRATA
    WRATA --- ---
    JONY: Jo, mam stejnej problem. Chvili jsem to resil ze jsem vendoroval veci ktery nemeli bonus do enhancementu...a asi se k tomu zase vratim
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    JONY: ingame ta plastev vlevo nahore
    JONY
    JONY --- ---
    Taky prodám vše. Nicméně jsem v situaci, kdy MoF prakticky neřeším a daleko víc bych potřeboval nekonečný přísun Anima shardů :)

    btw není někde přehledná tabulka výhod Patron statusu oproti f2p?
    WRATA
    WRATA --- ---
    Nejakym zahadnym zpusobem se mi povedlo prodat 100xAgarthan Cache za 20k MOF. Prodat sem je sice chtel ale omylem jsem tam dal nulu navic a jelikoz zruseni aukce nevraci ten slot pro ten den tak sem to tam nechal. Stejna cena jako u vendora ale stejne to nekdo vzal :)
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    bol tam bug, neviem ci to opravili, ked sa clovek odlogoval nak ontajneri pri hajzli a potom nasledne logol, tak dostal ten archiv
    WRATA
    WRATA --- ---
    JUDAS: No spis to vubec neudelas bez toho. Myslim ze 3ka je nutnost
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    WRATA: zkousel jsem to s jednickou.. vratim se az vychadnu.. sel jsem radsi za prsatejma sukubama k motelu :D S vyssim sprintem to jde lip?
    WRATA
    WRATA --- ---
    JUDAS: Mas na to dostatecne vysokej sprint? :)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    ja skacu pres bordel na vrakovisti jak to pako :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    WRATA: to je ok, asi si na to založím cabal, až se rozhoupu to udělat... zatím válčím v Egyptě..
    WRATA
    WRATA --- ---
    KID_MCHUTT: Aha, tak to sem vubec netusil. No mulu ti muzu udelat klidne
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    no nic, asi nechtějí, aby člověk měl alty...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    WRATA: poštou to nejde, poštou se itemy posílat nedají...
    WRATA
    WRATA --- ---
    Jinak nejaky tipy na to jak gearovat

    Guide to endgame stats : SecretWorldLegends
    https://www.reddit.com/r/SecretWorldLegends/comments/6lb47o/guide_to_endgame_stats/
    WRATA
    WRATA --- ---
    Postou? Pripadne ti muzu udelat mulu
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    hm... jak sakra dostat věci na alta?
    WRATA
    WRATA --- ---
    WRATA: Tak jo, beru zpet. Proda se tam fakt vsechno kdyz to clovek strili dostatecne nizko. V bete to mi to tak fakt nefungovalo a imho je to tim ze tu hrali hlavne lidi ktery se o tu hru zajmaji a vedeli co je dobry a co ne. Ted jak jsou tam noobs tak to ocividne prestalo platit. Me liek
    WRATA
    WRATA --- ---
    Tak jo skutecne zvedli drop dungeon lootu. Mohl by teda aspon bejt modrej v zakladu
    WRATA
    WRATA --- ---
    JUDAS: Jo, seberu jich tak 15 za hodinu
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    WRATA: a za padaj solidne ted, co? :D Si myslej, ze nas tim zlomi k Patronovani
    WRATA
    WRATA --- ---
    Tak to si mel kurevskou kliku na dropy protoze 1ckovy veci neprodas vubec, dvojkovy velmi tezko a 3kovejch je jak safranu, a kdyz uz na AH sou tak sou kurevsky drahy, takze je primarne chces pro sebe. Navic s dnesni slevou prvniho ranku sprintu je to imho pase. Ale pokud chces byt dealerem tak si zatim musis zaplatit patron status.
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    Doradu, talizmany a zbrane, uplne nakomplet vsetko co pozbieram pri levelovani a da sa predat (v bete to slo a prislo mi pri levelovani efektivnejsie si upgradovat sprint, ako zbran a talizmany, ktore som nemal ani take ake som chcel a este ich aj bolo denne strasne vela) plus som sa chcel bavit na trhu obchodovanim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam