• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    WRATA
    WRATA --- ---
    Tak jo skutecne zvedli drop dungeon lootu. Mohl by teda aspon bejt modrej v zakladu
    WRATA
    WRATA --- ---
    JUDAS: Jo, seberu jich tak 15 za hodinu
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    WRATA: a za padaj solidne ted, co? :D Si myslej, ze nas tim zlomi k Patronovani
    WRATA
    WRATA --- ---
    Tak to si mel kurevskou kliku na dropy protoze 1ckovy veci neprodas vubec, dvojkovy velmi tezko a 3kovejch je jak safranu, a kdyz uz na AH sou tak sou kurevsky drahy, takze je primarne chces pro sebe. Navic s dnesni slevou prvniho ranku sprintu je to imho pase. Ale pokud chces byt dealerem tak si zatim musis zaplatit patron status.
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    Doradu, talizmany a zbrane, uplne nakomplet vsetko co pozbieram pri levelovani a da sa predat (v bete to slo a prislo mi pri levelovani efektivnejsie si upgradovat sprint, ako zbran a talizmany, ktore som nemal ani take ake som chcel a este ich aj bolo denne strasne vela) plus som sa chcel bavit na trhu obchodovanim.
    WRATA
    WRATA --- ---
    K3BAB: Jinak nevim co na to AHcko chces tak masivne postovat. Jediny co tam davam jsou ty posrany krabice.
    WRATA
    WRATA --- ---
    K3BAB: Stale 10
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    caute, spravili uz nieco s tym trhom a aukciami, alebo su stale obmedzene na 10 postov za den. Si tak hovorim, ze ked uz to nema aspon zakladne pvp, tak ked tam bude normal trading, zeby som tam este nakukol.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    pekne sepsano..

    Secret World Legends Impressions – free and easy | Rock, Paper, Shotgun
    https://www.rockpapershotgun.com/2017/07/04/secret-world-legends-review/
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    ALONSY: Přijde na to, co ti vadí.
    Já jsem celkem otrávená, protože nevypnutelný mouse look mi značně otravuje hraní, totálně mi tím zkurvili agilitu.
    Dále nejsem příliš nadšená z toho, jakým způsobem se tady snaží tahat z hráčů cash (bych i ty měsíční poplatky platila, kdybych neměla pocit, že vývojáři s hráči prostě vyjebávají) a velmi se mi nelíbí, že z původního TSW zachovali kromě grafiky i bugy.
    Ten nerf úvodních lokací, který mne dost udivil - a upozorňuju, že nerf, kterého si všimnu a vyhodnotím ho negativně, musí být fakt zbytečný a šílený, je prý taky převzatý z TSW, viz [ OBRKOLODEJ @ The Secret World ]

    A přijde mi, že dost pohřbili to, v čem byl TSW originální a zábavný po bojové stránce (alespoň myslím, tolik MMORPG jsem zas nehrála), tzn. rozmanitost a možnosti ve skládání buildů.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Jsem si tu přečetla poslední stovku příspěvků (já hloupá) a musím se zeptat. Má to cenu?
    Docela jsem se na to těšila, ale není lepší nechat TSW prostě ve vzpomínkách? Jak moc se budu vztekat? :-)
    JONY
    JONY --- ---
    z redditu

    SADAKO
    SADAKO --- ---
    OBRKOLODEJ: Aha, toho jsem si neměla jak všimnout, v TSW mám už docela nasvačené postavy, rozhodně na Solomon Island.

    Jinak je mi docela líto, jak z některých potvor udělali nýmandy - třeba The Sleeping One. To čmuchání v jeho jeskyni je teď takové unplugged, když ho dám na dvě rány.
    OBRKOLODEJ
    OBRKOLODEJ --- ---
    SADAKO: Ten nerf uz probehl cca rok zpatky jeste v TSW, ale v soucasnem SWL pokud clovek alespon trosku rozumne upgraduje svou vybavu a dela vetsinu questu, tak slusne prelevluje a pregearuje dane lokace.
    Btw jeste bych pripomel.. ve hre stale funguje cz+sk chat kanal.. http://theravens.cz/wp/?p=2429
    A pokud byste se nahodou citili opusteni, tak i cabala Aeternus, kde se v soucasne dobe zabydlelo nejvic czsk hracu.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    To se mi zdá, nebo v Legends strašně nerfli úvodní lokace? Jedu jak buldozer.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    SADAKO: presne tohle nechci :D Ja jen, ze kdyz ted patram zase od zacatku, tak jsem si vzpomel jak jsem zacinal, kdyz hra launchnula a nahodil 'vrazdy kingsmouth 2002' do google - vyskocil mi primo link na fiktivni stranku mistnich novin, kde se o tom mluvilo.. kingsmouth town stranka.. na tu nejde zapomenou (http://www.kingsmouth.com/) a nikde zadny hinty, walkthrough shit a spoilery.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    JUDAS: Tak to mě už napadá akorát https://www.tswdb.com/
    Když klikneš na Legacy, je tam výrazně bohatší databáze původního TSW a ty questy jsou vesměs stejné. Rozklikáváš si tam hinty a pokud jo nevíš, tak rovnou i odpověď.
    Ale to je spíš walkthrough, než skrývací vyhledávač.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    SADAKO: jo to vime, ale ja hledam neco jako byl thesecretsearch.com.. neco co by mi ve vysledcich neukazovalo spoiler a reseni.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    JUDAS: Ten interní browser, co je v TSW, ne? Teda, myslím, já ho nepoužívám. Měl by se vyvolávat klávesou B.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    RALI: Jedina spravna frakce!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam