• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ale už si začínám vzpomínat, proč jsem to před lety přestal hrát...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JONY: nenajedeš, protože na to nemáš čas...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ...a o tom, že mi zase zůstal v inv trčet nezničitelný shit snad ani nemá smysl mluvit...
    JONY
    JONY --- ---
    Nicméně abych se jich nezastával. Zrovna tohle je krásná ukázka toho, jak dělají věci jen klasicky napůl. Udělali nový tutorial, ale tam lidi upozornit na to, aby věnovali pozornost ikoně u moba, co značí nějakou speciální abilitu/fázi nedají. Plus teda nechají to strašné UI, kde je to titěrné a že při reticle combatu prostě na to myší jen tak obvykle nenajedeš :)
    JONY
    JONY --- ---
    KID_MCHUTT: to není pravda, pokud si pmatuji dobře, tak "problem" je v tom, že tuším minimalně ten první má fázi, kdy vrací dmg (detaily si už nepamatuji, prvně jsem naběhkm vajpnul a až poté věnboval pozornost ikonkám co u nich naskakují a podíval se, co za abilitu znamenají a následně je dal úplně v pohodě)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    zhebl jsem tam třikrát, takže fuck Emma a její sny.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ...a pak se jim povedlo se posrat, protože "They come at night" nejde udělat - v poslední fázi toho questu potřebujete cca 5x vyšší dmg než na zbytek a taky tak 8-10k hp, spíš možná víc... Ti revenanti, kteří se v real world dali v pohodě, v tom snu prostě nejdou zabít a dávají rány za 3k. A ne, nedělám nic špatně.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SADAKO: počkej si na transylvanii... tu sice taky trochu nerfli, v některých místech, ale jinak je to tam chvílemi celkem bloody
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    CLAVEN: Já to taky hrála spíš jako single, procházet dungeony s kamarády je zábava, ale jinak mě ten MMO faktor nechává dost chladnou.

    Hm, vykvákla jsem se na Mainframe a proběhla si Call of the Nameless. Ten závěrečný souboj museli do SWL taky nerfnout, mám příšernou výbavu, nemám epickou schopnost... a dala jsem to na první dobrou a po celou dobu mě to nedostalo pod třetinu životů.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    SADAKO: Ja som hral TSW ako single player, takže to znie skôr ako dôvod zostať v TSW :)
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    KID_MCHUTT: Jo, já se taky chtěla přebarvit a ono píču a šišky.

    CLAVEN: Kromě nových bugů ještě živější komunita. Můžeš si v chatu číst, jak lidé trpí novými bugy.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    CLAVEN: nové a lepší bugy.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    jinak mě pobavila jedna věc - přiběhl ke mně typ a poprosil mě, abych změnil zónu, že dávají dohromady raid. Že potřebujou 12 postav dostat do jedné instance, ale ta má kapacitu 15 a nenašel nikoho jiného :D
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Hele kým nie je v SWL nový content, aký je vlastne dôvod prechádzať z TSW?
    JONY
    JONY --- ---
    Stejně tak na elite chybí tretina dungu
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SADAKO: sere mě to, chtěl jsem si nechat změnit háro...
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    KID_MCHUTT: Není, Modern Prometheus taky ne. Prý bude časem (to jsem teda zvědavá).
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    vy naděláte... to mě dneska nasrala jiná zásadní věc - occam's razor není otevřený... kokoti, fakt.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SADAKO: v personal bance
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ALONSY: Tiež začínam mať pocit, že až budem mať zase chuť na TSW, zahrám si TSW miesto SWL :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam