• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    GANDHI: Jo, hotová storyline z Transylvánie, bez toho ti určitě další část main story nepřistane. A já teda do Transylvánie přišla už s lvl 50, pokud to dokončíš, nemáš imao šanci ho nemít.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    noob otazka: jaky jsou requirementy pro tokio? lvl 50? uzavrena storyline z predchozi casti?
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    Inu, do Tokya jsem se dostala a bez AEGIS je to vážně lepší, ale jak napsal někdo do chatu old content, new bugs - za chvíli jde SWL 2 hodin down na hotfix.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    Update 2.1.0 Patch Notes - Secret World Legends
    https://secretworldlegends.com/news/update-2-1-0-patch-notes/
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    WRATA: jop masteruju d20 pathfinder modern uz dlouho a TSW / priznani iluminatu jsou dobry zdroj napadu :) momentálně běháme v Istanbulu
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    JUDAS: A tak má škraloupek nebo dva, ale člověk by mu těch pár mrtvejch skoro odpustil, jakej je to drsoň.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    AXTHEB: Ja myslim ze je to porad stejnej borec, urcite mu zustaly ty divny brejle.. ty jsou strasny. Ale co ja vim.. ja v TSW nikdy neopustil Maine :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    JUDAS: Jako že pan časový paradox je v SWL větší borec než v TSW?
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    Saïd je nejvetsi borec nebo co?! :D
    WRATA
    WRATA --- ---
    Zrovna jsem si rikal ze zacnu hledat jestli nekdo neudelal modul do D20 modern protoze nektery ty mise bych chtel ukazat lidem ktery hrajou pen&paper rpg ale k PCckovejm maji horsi vztah.
    JONY
    JONY --- ---
    WRATA
    WRATA --- ---
    SADAKO: Zda se ze Aegis uplne vypustili. Aspon prozatim. Uvidime jestli s nejakou picovinou neprijdou pozdeji zejo :)
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    WRATA: Ty jo, první věc, kde má SWL potenciál být lepší než TSW, Aegis mi příšerně leze na nervy. Doufám, že tam místo něj nedají něco jiného, podobně debilního.
    WRATA
    WRATA --- ---
    JONY: Jo, Lair, ale Raid by mel taky casem prijit
    JONY
    JONY --- ---
    WRATA: lair ne raid. Nebo opravdu raid?
    WRATA
    WRATA --- ---
    The Buzzing: Info Roundup for August 11th, 2017 : SecretWorldLegends
    https://www.reddit.com/...orldLegends/comments/6t4dnx/the_buzzing_info_roundup_for_august_11th_2017/

    Tl;dr - Ve stredu prvni cast Tokya, Aegis je uplne pryc, weapon skiny jsou zpet a s dalsima castema Tokia konecne pribude Raid kterej mel bejt uz v TSW
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    JONY: hmmm, skoda - to kombeni s crossweapon skillama mne na original tsw bavilo
    JONY
    JONY --- ---
    Co se pasivních skills týká, tak vylepšení statů funguje nezávisle na tom, co máš aktuálně za zbraň. Prostě jakmile si to odemkneš, tak ti to daný stat vylepší napořád. Vlastní pasivky, ale fungují vždy jen s danou zbraní (opravte mne případně pokud se pletu)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    btw, fungujou passive skilly nezavisle na aktualnim weapon setupu (treba atribut modifikatory)?nebo ma smysl investovat jen do skillu zbrani, co pouzivam?

    mam otevreny vsechno, ale jsem z tohohle zatim docela zmatenej
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    zajímavá akce. ustřílet ptáka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam