• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    WRATA
    WRATA --- ---
    GANDHI: Zacni behat relevatni mise. Pokud nemas zaplacenej patron status tak tocit BF->SF->CF->Tokyo(Musis dokoncit story pribeh abys ty mise mohl behat znova ale ty story se pocitaji jako main mise a davaji hrozne moc XP). Pokud mas patron tak tocit tokyo do zblbnuti a do toho behat dungy/scenarka na glyphy
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    WRATA: aha:) no tak to ted s tou 50 asi nespravim:)
    WRATA
    WRATA --- ---
    GANDHI: No prave, kdyz zabijis moby svyho lvlu tak z nich mas shardy navic ke q rewardum. Ja na to taky trpel protoze to znamenalo dat treba o tuce misi navic
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    WRATA: to mi vetsinou dochazeli anima shards na crafting:)
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    WRATA: Dík. Tam jsem to posledně taky nenašla, ale teď už jsem si všimla té poslední záložky.
    WRATA
    WRATA --- ---
    SADAKO: Dressing room
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    Napsalo mi to, že jsem dostala nějaké weapon skiny. V delivered items nejsou, v inventáři nejsou, v bance nejsou - kde je najdu? Nebo to je nějaký veselý bug? Á propos, bug, tohle mě dost pobavilo. Seržovi zřejmě něco utrhlo prdel.
    WRATA
    WRATA --- ---
    GANDHI: No tak to uz vubec nechapu proc dailies nedelas normalne pri questeni. To slo uplne samo.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    WRATA: :p ja jsem zatim ve scorched desert:) takze kdyz si davam dailies tak delam vetsinou questy kolem nasira a pak si odskocim ke kriegovi do majaku. ty questy jsou tam vcelku fajn naskladany, takze dailies vcetne bonusu mam tak do 40 minut
    WRATA
    WRATA --- ---
    GANDHI: To farmis ve spatne zone zeano ;)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    asi farmim prilis, kdyz uz tohle - 9780151327652 - dam z hlavy:) (Sam Krieg : Crime n Punishment comp password)
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    jsem celkem rad ze nejsem jedinej solo hrac mmorpg :D
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    SILENTBOB: aah, dik:)
    SILENTBOB
    SILENTBOB --- ---
    GANDHI: zaskrtnes private party
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    noob otazka - da se nejak zaridit, abych si mohl odbehnout dungeon a nikdo mi nelezl do instance?:)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    KID_MCHUTT: tak kazdej chodit v mythicu nemusi.. ja to asi ozelim :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    WRATA: nebudu. Jsou tam lidi.
    WRATA
    WRATA --- ---
    KID_MCHUTT: Story dungy chodit muzes uplne bez problemu. A pokud mas ilvl aspon 100 tak E1 budes taky davat napohodu
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    WRATA: no a my, co jsme nesmělí a dungy nechodíme, se posereme
    WRATA
    WRATA --- ---
    JUDAS: Tak to ono to vubec nepocitalo s distilatama z dungu atp takze to v realu takovy nebude takova raketa ale treba 2/3 nebo polovina
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam