• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    JUDAS: jj, ja jsem puvodne myslel, ze si nejakej poridim, abych mel druhej zaklad pro upgradeovani na mythic, ale asi se obejdu i bez toho - mozna jeden dva chybejici kusy

    nicmene je nejaka jina rozumna věc, do který se daj investovat third age fragmenty?
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    REINITA: podle me do 50 se da v pohode vylevlovat modry tritecky a pak to jen zfuzovat.. netreba podporovat komunisti :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    koukala jsem, že v Agarthě prodávají (takoví ti malí rumunští komunisti) dvoutečkové fialové zbraně a talismany. Ještě zdaleka nejsem na lvl 50, ale má smysl na to spořit?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    JONY: aah, ok:) to je info co jsem potreboval - dik:)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    JONY: to chapu, koneckoncu to uz jsem parkrat provedl - mne se jedna o to, jestli tomu tak bude i kdyz tu prazdnou s destrukci budu mit v hornim okne a oglyfovanou ve spodnim - protoze obecne vysledek se drzi typu (poctu spuntu etc) toho, co je v horni.

    ptam se spis pro to jestli to uz nekdo provadel - tech 20k zkousnu, spis bych nerad prisel o fialovej glyf:)
    JONY
    JONY --- ---
    GANDHI: pokud na ni chceš jiný glyph resp. ten co je na te zbrani, kterou to chceš "nakrmit" tak ho z té druhé musíš sundat a přepsat ním ten co je na té co upgraduješ
    JONY
    JONY --- ---
    vše co máš na te zbrani, kterou chceš fusnout ti zustava
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    craftovaci otazka: rekneme, ze mam max level epic rifli of restoration se slotnutym fierce glaphem a max level epic rifli of destruction. chtel bych to fusnout, aby vysledkem byla mythic rifle of destruction - zustane na ni ten glyph, nebo ho pred tim musim za 20k vyndat a reslotnout?
    SILENTBOB
    SILENTBOB --- ---
    REINITA: u aur ne, ne
    REINITA
    REINITA --- ---
    SILENTBOB: a tím něco ztrácím, když to zruším? Nebo si něco berou, když transakce proběhne?
    SILENTBOB
    SILENTBOB --- ---
    a nebo ji muzes zrusit... :)
    SILENTBOB
    SILENTBOB --- ---
    tak tam bud tvoje nabidka lezet dokud nekdo jiny tam neda dost aur za 100
    REINITA
    REINITA --- ---
    SILENTBOB: díky za info. :)
    a když to nějak neodhadnu, tak se stane s tou exchangí co? Kdybych třeba chtěla 1 000 aur za 10 000 MoF?
    SILENTBOB
    SILENTBOB --- ---
    REINITA: v podstate zadavas kolik aur chces koupit a koliknzaplatis za jedno. Pak se te to zepta na potvrzeni kde ti ukaze i vysledne casky
    SILENTBOB
    SILENTBOB --- ---
    REINITA: zalezi na modre zbrani a jeji cene na aukci, ale vetrinou i ty nejmizernejsi se daji prodat cca za 2500marek
    -zelene veci ma cenu cpat i do tech samych fialovych veci, zbytek prodat na shardy - tedy je tondobry zdroj shardu
    Btw existuje addon na automatické otvirani batuzku a nasledni i prodej trashe

    Aura aukce
    Pod H (myslim) je tam specialni záložka...
    Vidis tam nejaky aktualni kurzy nabidek. Pokud das pro tebe výhodnější kurz co neni v nabidce takntam bude tvoje nabidka vyset a cekat na uspokojeni...
    REINITA
    REINITA --- ---
    zdravím, měla bych další tři zvídavé dotazy:

    - začínají mi vypadávat modré zbraně se dvěma hvězdičkami. Co je rozumné s nimi udělat? Rozebrat a pomoct tak třítečkovým zeleným? Prodat (za anima shardy nebo marks of favor)? Nebo si je naopak pěstovat?

    - S tím souvisí i další otázka: je nějaký důvod, proč prodávat nechtěné zbraně a talismany (mluvím o zelených jednotečkových) na aukci za MoF, a ne u vendorů za anima shardy?

    - a nakonec: jak proboha funguje exchange MoF a Aureí (Aurumů? Aurů? Prostě jednotek Aurum :o))? Snažila jsem se i trochu pogooglit, ale vždycky mě z toho akorát rozbolela hlava.
    (konkrétně by se mi hodilo sehnat 1 000x Aurum na zakoupení nejrychlejšího sprintu)

    Vše je třeba brát v kontextu toho, že jsem příšerný casual player, který si užívá hlavně příběhy, které už zapomněl, a nikdy se nechystá grindovat v rámci endgame contentu.
    JONY
    JONY --- ---
    WRATA
    WRATA --- ---
    Tohle muze pomoct vsem

    Besieged Farmlands Mission Route : SecretWorldLegends
    https://www.reddit.com/r/SecretWorldLegends/comments/6t9j3d/besieged_farmlands_mission_route/
    WRATA
    WRATA --- ---
    GANDHI: Zacni behat relevatni mise. Pokud nemas zaplacenej patron status tak tocit BF->SF->CF->Tokyo(Musis dokoncit story pribeh abys ty mise mohl behat znova ale ty story se pocitaji jako main mise a davaji hrozne moc XP). Pokud mas patron tak tocit tokyo do zblbnuti a do toho behat dungy/scenarka na glyphy
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    WRATA: aha:) no tak to ted s tou 50 asi nespravim:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam