• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERThe Secret World
    PREBRAL
    PREBRAL --- ---
    JONY: Na jednu stranu jo, na druhou tam má ale jistou atmosféru právě ta studená věžáková pustota městského administrativního centra. Tohle není prostředí pro vlkodlaky a čarodějnice, ale pro věci, které ve dvě hodiny ráno vylézají z posedlých kopírek, a duchy sebevrahů, co si to hodili, když je vylili z korporátu...
    JONY
    JONY --- ---
    GANDHI: imho ty věžákové budovy jsou hodně marné. Kdyby si aspon trochu víc pohráli s texturami v přízemí, případně tam byla nějaká atria. Na druhou stranu ta druhá část za zdí je výrazně povedenější a pestřejší.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    tak jsem se konecne dohrabal do Tokya a jsem z toho takovej rozpacitej - jak mi ty predesly prostredi prisly vypiplany a uveritelny, tak to Tokyo je takovy sterilni, nemastny neslany - skoro jako kdybych se koukal na zoom do cities Skalines - nema to proste zadnou atmosferu. Mluvim tedy zatim o ty prvni oblasti. Jinak obludky jsou pekny:)
    JONY
    JONY --- ---
    The lockout timer for the Manhattan Exclusion Zone raids has been adjusted so that it is now applied when loot is obtained for the first time each week. Players can now repeat the encounters throughout the week, and will receive reduced rewards.
    SILENTBOB
    SILENTBOB --- ---
    WRATA: padaj z agartha cache
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    WRATA: Mof>Aurum>Infernal Caches

    ale ja mam patrona, dost mi lezly krkem ty dlouhy cooldowny u questu, a dvojnásobek AP a SP je taky sakra znat.
    WRATA
    WRATA --- ---
    GANDHI: Rozumna jsou akorat ty itemy na zrychleni fuzovani. Pak jsou tam hadry. Btw jak clovek bez Patrona ziskava 3rd age framgmenty?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    JUDAS: jj, ja jsem puvodne myslel, ze si nejakej poridim, abych mel druhej zaklad pro upgradeovani na mythic, ale asi se obejdu i bez toho - mozna jeden dva chybejici kusy

    nicmene je nejaka jina rozumna věc, do který se daj investovat third age fragmenty?
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    REINITA: podle me do 50 se da v pohode vylevlovat modry tritecky a pak to jen zfuzovat.. netreba podporovat komunisti :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    koukala jsem, že v Agarthě prodávají (takoví ti malí rumunští komunisti) dvoutečkové fialové zbraně a talismany. Ještě zdaleka nejsem na lvl 50, ale má smysl na to spořit?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    JONY: aah, ok:) to je info co jsem potreboval - dik:)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    JONY: to chapu, koneckoncu to uz jsem parkrat provedl - mne se jedna o to, jestli tomu tak bude i kdyz tu prazdnou s destrukci budu mit v hornim okne a oglyfovanou ve spodnim - protoze obecne vysledek se drzi typu (poctu spuntu etc) toho, co je v horni.

    ptam se spis pro to jestli to uz nekdo provadel - tech 20k zkousnu, spis bych nerad prisel o fialovej glyf:)
    JONY
    JONY --- ---
    GANDHI: pokud na ni chceš jiný glyph resp. ten co je na te zbrani, kterou to chceš "nakrmit" tak ho z té druhé musíš sundat a přepsat ním ten co je na té co upgraduješ
    JONY
    JONY --- ---
    vše co máš na te zbrani, kterou chceš fusnout ti zustava
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    craftovaci otazka: rekneme, ze mam max level epic rifli of restoration se slotnutym fierce glaphem a max level epic rifli of destruction. chtel bych to fusnout, aby vysledkem byla mythic rifle of destruction - zustane na ni ten glyph, nebo ho pred tim musim za 20k vyndat a reslotnout?
    SILENTBOB
    SILENTBOB --- ---
    REINITA: u aur ne, ne
    REINITA
    REINITA --- ---
    SILENTBOB: a tím něco ztrácím, když to zruším? Nebo si něco berou, když transakce proběhne?
    SILENTBOB
    SILENTBOB --- ---
    a nebo ji muzes zrusit... :)
    SILENTBOB
    SILENTBOB --- ---
    tak tam bud tvoje nabidka lezet dokud nekdo jiny tam neda dost aur za 100
    REINITA
    REINITA --- ---
    SILENTBOB: díky za info. :)
    a když to nějak neodhadnu, tak se stane s tou exchangí co? Kdybych třeba chtěla 1 000 aur za 10 000 MoF?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam