• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    JJ, já už taky :ú
    DARION
    DARION --- ---
    Gordhart už v klubu určitě je.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    kdy se prosím vás otevírá klub? až v ty 3?
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    DARION: ja sa bohuzial nedostavim do krakatitu, ale az do L8, naplanovali mi pracovny call na 6pm :(
    DARION
    DARION --- ---
    Připomínám zítra v úterý Vlkovy narozeniny v Krakatitu!

    Co se týče pátku a křtu Daemonicy: Já tam budu už dřív. Je mi moc líto, že kolidujem s takovouhle akcí. Ach jo. Slavnostní akt proběhne v 17:30.

    Po zavíračce Krakatitu (18:30) se přesuneme do L8 klubu. Tam pak budeme slavit, dokud to vydržíme. Druhý slavnostní akt uděláme ve 20:00.

    Lidem, kteří si koupili stříbrnou první Daemonicu, budu nějakou dobu rezervovat stejná čísla i u zlaté druhé Daemonicy. Mám vás všechny zapsané.

    Daemonica snad bude v prodeji už v úterý večer (v Krakatitu), pokud tiskárna nezklame.
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    DARION: Krása. Budou v prodeji až od křtu nebo už dřív?
    MIRWEN
    MIRWEN --- ---
    Jsem tele, až teď mi došlo, že už se to tu řešilo.... Promiň... Nějak blbě vidím a vypíná mi mozek...
    Ale alespoň o půl hodinky by to nešlo....?
    MIRWEN
    MIRWEN --- ---
    DARION: Dare mohla bych si zamluvit nějaké hezké číslo zlaté edice.... Volbu nechám na tobě.... S věnováním.... Děkuji.

    A nešlo by to posunout na dříve. V pátek je akce na Petříně, je tam i koncert Sucuby na který jsem pozvaná a myslím, že tam bude i pár lidí co by jinak rádi přišli....Je to od šesti...
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    DARION: jasný =)
    DARION
    DARION --- ---
    VAMPYRCIK: Na to mohu říct jen: "Ach jo. Škoda." Ale jindy to udělat moc nešlo...
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Určitě přijdu, díky za termín, protože na chvíli budu moct přijít :-)
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    DARION: sakryš, to máme zrovna koncert se succubou..ty teda jedeš :D
    HARALD
    HARALD --- ---
    DARION: Hurá. O víkendu bude co číst!

    Zkusim se v patek stavit, byť jen pro knihu, musím být večer doma.
    DARION
    DARION --- ---
    Kromě Vlkových narozenin, které budou příští úterý (21.6., cca od 18:00), se s největší pravděpodobností (90 procent) příští týden odehraje také křest Andělských rakviček (Daemonica 2).

    Křest zřejmě bude v pátek 24.6. od 17:30. Posléze se možná přesuneme jinam, možná ne - dám vědět.

    Daemonica bude mít opět i speciální "zlatou" číslovanou verzi.
    PAHAVASKA
    PAHAVASKA --- ---
    KEMENTARI: to klidně nech, budu dole u knížek
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    KEMENTARI: to bude asi pro všechny jistější varianta
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    DAYSIR: Nemusíš to hrotit, jestli se to nehodí tobě, potřebuju jen v Krakatitu něco nechat Natálce. Místo polední pauzy ve dvanáct se tam můžu klidně stavit i po práci v pět. :)
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    KEMENTARI: kolem poledne nebývá, každopádně tam můžu přijít. Budu tam tak ve 12...
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Bude dneska kolem poledne otevřeno?
    DARION
    DARION --- ---
    Ano, 21.6., tedy v úterý, bude mít v Krakatitu oslavu narozenin Vlk. Akce je otevřená. Těšíme se na vás!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam