• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DARION: přijdu a přinesu munchkiny :-) jeden až dva hráči navíc se myslím případně můžou přidat
    DARION
    DARION --- ---
    V pátek, neboli zítra, máte výjimečnou opakovatelnou šanci zahrát si v klubu deskovky. A nebo přijít jen tak!

    Obsluhuji já, tak se nedivte pokud po zazvonění nepřiběhnu úplně ihned - nejspíš mám ruce po lokty v... toastech.
    DARION
    DARION --- ---
    Jo, mně taky. Už tam straší asi sedm let... :)
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    Teď se mi stalo, že jsem Kariéra četla jako Kariela. Daemonica leze na mozek :).
    DARION
    DARION --- ---
    Tento týden:

    Pondělí Gort
    Úterý Daysir
    Středa Shaika
    Prodloužený čtvrtek Gort
    Prodloužený pátek Darion
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Pozor! Dneska od čtvrt na tři...
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    DARION: Snad se tam taky vykopu, už mi to sezení doma a dělání knih leze na mozek...
    DARION
    DARION --- ---
    pondělí - Gordhart
    úterý - David
    středa - Shaika
    prodloužený čtvrtek - Zřejmě Darion. Komando, DI.
    pátek - David a deskovky. DI.

    Kelpie, v pohodě.
    KELPIE
    KELPIE --- ---
    Komando ve ctvrtek, mozna se to trochu protahne, nekteri by prisli az na desatou, je to v pohode?
    ROGGY
    ROGGY --- ---
    Stavím se dneska pro pár těch dvd, co jsme tam onehdá v pátek nechali :-) Cca kolem půl páté...
    DARION
    DARION --- ---
    Takže dnes obsluhuje Daysir, od jedné.
    DARION
    DARION --- ---
    Všichni jsou zváni! :))))
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    DARION: Můžu tam, i když jsou má přání spíše žíznivá..? :)

    Pokud bude čas, rád podpořím kolegyni autorku...
    DARION
    DARION --- ---
    Toto je pozvánka na páteční křest knihy Hladová přání od Terezy Matouškové. Akce se koná od 16:00. Všichni jsou zváni!



    DARION
    DARION --- ---
    Ehm... asi ne. To jsem zakládal kdysi, kyž jsem na FB začínal, a nějak se to vymklo kontrole. Nic jsem s ní nedělal ani nepamatuju. Na FB akorát občas upravím svůj status (kvůli Krakatitu) - jinak na něj nechodím.
    TARENOR
    TARENOR --- ---
    Je nějak aktualizována skupina na FB?
    DARION
    DARION --- ---
    Pondělí Gort, úterý zřejmě také Gort (možná Daysir), středa Shaika. Tyto dny je otevřeno do 18:30.
    Ve čtvrtek bude Komando (s nímž mohou DI hráči v pohodě koexistovat). Obsluha Gort.
    Pátek křest knihy (od 16:00, pravděpodobně skončí kolem zavíračky knihkupectví kolem 18:30) a deskovky, obsluhuje Shaika.
    Ve čtvrtek a v pátek zavřeme, až lidi odejdou. Tj. většinou kolem půlnoci či později.
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    Priznam se, ze jsem ted hodne ztraceny.
    Muze mi nekdo rict, zhruba do kolika hodin je kterej den otevreno? Pochopil jsem, ze tenhle tyden je nejak prodlouzena otviracka v patek, mozna ve ctvrtek, ale to tam bude plno (Komando plus DI). Jiny dny je do kolika - pul sedmy?
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    Rád bych příští pátek přišel, ale pořádám larp ;-)
    VACKY
    VACKY --- ---
    OLAPH: Mrmle .. mrmle *je cítit spálenina a ve vzduchu je popel* v krakatitu je bezpečno pro všechny kdo tam přijdou, jen fanatičtí blbové s plamenometem by asi měli problém už u vchodu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam