• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    DARION: nemas za co a doufej ze to nebude potreba :)
    DARION
    DARION --- ---
    ALIANOR: Děkuju, jsi úžasná! A když už budu mít pojízdné auto, rád vás přijedu někam zachránit, když šlusnete vy! :)
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    DARION: tak kabely mame doma (varianta chata se nepotvrdila), toz ti je hodim. Zkusim dorazit co nejdriv, ale klidne si je na par dni pujc, my je nepotrebujem.

    ... a timto jsme odsoudila minimalne jedno nase auto k minimalne jednomu slusnuti baterky :)
    DARION
    DARION --- ---
    ALIANOR: Pokud je budeš mít a můžeš je na pár dní půjčit, tak to půjde vyřešit celkem dobře. (Jde mi o to, že někdy od sedmi už budou probíhat kotlíky a nerad bych Haralda s autem odtamtud tahal někam do mrazu, když už se bude hrát).
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    DARION: technicky je mam, pokud je najdu dam vedet (cca kolem jedne) a vecer je prinesu.
    DARION
    DARION --- ---
    Popřípadě toto: Nemáte někdo startovací kabely na půjčení? Auta zítra budou, kabely jsou nedostatkové.
    DARION
    DARION --- ---
    Hodil jsem to do Kotlíků, ale možná tam někdo z členů klubu není a stejně zítra plánuje přijít - takže ještě jednou sem. Pardon:

    Klekla mi baterka v autě, které nyní stojí poblíž Krakatitu. Pokud má někdo z přítomných zítra v plánu přijet autem a má kabely, celá patálie by se dala vyřešit dosti snadno. Je tu někdo takový? :)

    (Stojím tam legálně, takže to lze řešit i později. Nepotřebuji jiné rady ohledně řešení, prosím, dál už to umím - jen potřebuju odjet od Krakatitu. :) )
    DARION
    DARION --- ---
    Pardon, nějak v poslední době nestíhám odpovídat - většinou to na tu jednu stíháme, pokud zde není řečeno jinak.

    Přinejhorším mi vždycky můžete napsat sms nebo mě prozvonit, abych vám to potvrdil.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Od kdy je možné dorazit dnes, prosím? :)
    DARION
    DARION --- ---
    Dnes prodloužená jen tak.

    Zítra kotlíkářský mejdan.
    DARION
    DARION --- ---
    PArdon za mlčení, jsem mimo Prahu, ostatní to tu nekontrolují vždy. :(
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    od kdy bude v utery otevreno?
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    Bude dnes prodloužená? Zašla bych si pro výtisk Mrtvého v parovodu a chvíli poseděla v klubu u sklenice džusu, ale dřív než okolo 18.30 se tam nedostanu.
    TNT
    TNT --- ---
    Vazeni, mili a nahodni kolemjdouci.
    V patek 23.11. poradam vymenovaci vecirek, na ktery Darion laskave poskytl Krakatit.
    Jak uz bylo predeslano, jedna se v podstate bazarek.
    Mozno vymenovat obleceni, ze ktereho jste vyrostli, do ktereho jste nedorostli, ktere uz vam prijde out, kostymy, zbrane, knihy, ktere uz nechcete cist ci bizarni veci, o kterych ani nevite, na co jsou. Vymenovat je mozno nejen fyzicke veci, ale i jine komodity, napriklad hodinu hlidani deti, tajny recept na gulas nebo masaz :)

    Pokud mate pocit, ze je to akce, ktere byste se radi zucastnili (a pokud uz jsem s vami nemluvila), napiste mi prosim, ze hodlate dorazit, abychom optimalizovali pocet prichozich, prostor Krakatitu je sice nadmiru utulny, lec prostorove ponekud omezeny.

    Pokud se jedna o civilnejsi komodity, dohodla jsem se s nadaci Sue Ryder, ze by od nas vzali obleceni, takze ho muzete timto zpusobem poslat dal.

    Šance pro důstojné stáří :: Domov Sue Ryder
    http://www.sue-ryder.cz/
    LEVI
    LEVI --- ---
    FIONOR: Nojo, ty brdo, jakou ja si jenom vezmu jarmulku, aby mi ladila k pejzum a zaroven vystihovala moji osobnost!?
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    tou dobou jsi měl stejně plnou hlavu pátečního rande... pardon, šábesu
    LEVI
    LEVI --- ---
    NYEMI: Neuspech? God dammit, kdybych vedel, ze tam jeste nejaky zbyl, vezmu si domu :-)
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    MICHAEL: postylku, kocar, obleceni, hracky, ... proste komplet vybaveni pro chov :)
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    ALIANOR: Záleží, co přihodíš! :)
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    DARION: muzu zkusit vymenit deti?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam