• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARIONKlub přátel Krakatitu
    DARION
    DARION --- ---
    Tento týden nebudou prodloužené, nejsem v Praze. V pondělí obsluhuje Gort, zbytek týdne ještě není jasný.
    DARION
    DARION --- ---
    Zítra prodloužená, přijďte posedět! V pátek krátká otvíračka.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    JOEWERE: bude
    JOEWERE
    JOEWERE --- ---
    Zdarec, mohl bych se dneska stavit v Krakatitu? kolem 14 hodiny bych tam byl, jestli tam někdo bude. :-D
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    AZI
    AZI --- ---
    Ahoj!
    Seženu u Vás pravidla na shadowrun 4.edici ?
    DARION
    DARION --- ---
    Prázdninový provoz je v plném (čti: mrtvém) proudu, takže dnes a ve středu sice obsluhuje Gort, ale zítřek je zatím nejistý a čtvrtek a pátek také. Jsme všichni bud mimo Prahu, nebo nemocní.

    Pokud jste stálí členové a přijdete k zavřeným dveřím, ZAVOLEJTE MI! Nechám vám dát klíče, abyste si mohli jít nahoru sednout. Pokud si tam dáte něco k pití, tak třeba hoĎte něco do válce na příspěvky. Nebo nám to tam napište. :))

    Moje číslo je v záhlaví, 605 883 247.
    DARION
    DARION --- ---
    Čtvrtek obsluhuje Gort, pátek Leši.
    DARION
    DARION --- ---
    Obsluhy:

    Leši úterý
    David středa
    DARION
    DARION --- ---
    Zítra obsluhuje Gort.

    Zbytek týdne ještě domlouváme, ale zřejmě NEBUDOU prodloužené - jedu mimo Prahu.

    Co se týče příspěvků, snad je to na dobré cestě. Nemáme plnou částku, ale jsme někde nad půlkou - takže už s tím začínám vyjednávat.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    DARION: je to tak, nějak mě to nenapadlo zmínit.


    Prostě přijdete, rozebereme karty, postavíme z toho balíky a zahrajeme nějaký hry. Není potřeba zásadní znalost nových karet/komb, protože tam stejně nebudou. Většina karet, se kterýma hrajeme jsou náhodný obyčejný blbosti, co lidem doma zbyly :)
    DARION
    DARION --- ---
    Draftovat tuším znamená, že nepotřebujete vlastní karty?
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    DARION: a pokud si chcete zahrát magicy, budeme draftovat a máme ještě volno, takže když dorazíte mezi šestou a sedmou, tak se klidně můžete přidat :)
    DARION
    DARION --- ---
    Nějak jsem řešil jen příspěvky a zapomněl řešit otvíračku.

    Dnes je prodloužená - hraje se turnaj v Magic, obsluhuje Gort. Pokud si chcete přijít zahrát, jste vítáni - a pro ostatní máme prostě otevřeno!
    V pátek bude ZAVŘENO, je svátek.
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    DARION: když se mi zdají pěkné sny, tak si to takhle nějak představuju a ráno se probudím o trochu smutnější do holé reality plné zmaru a chození přes knihkupectví.
    DARION
    DARION --- ---
    Jo, a prodloužené by mohly být asi i beze mě, protože by nešlo o průchod knihkupectvím, a kdybychom dali dost, měli bychom celé to patro. Pokud nedáme dost, budeme muset ještě vymýšlet dál.
    DARION
    DARION --- ---
    Někdo dává 100, někdo 200, někdo 500, někdo víc. Všechno bereme. Po několika dnech to sečtu a uvidíme, jak si stojíme.
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    Nebyl jsem na narozkách - kolik je (velmi, velmi přibližně) "dostatečná" částka?
    DARION
    DARION --- ---
    Prosím všechny, kdo jsou schopni a OCHOTNI přispívat měsíčně na nájem KLUBU Krakatitu, aby se mi ozvali do pošty s částkou (i ti, kteří mi to říkali během narozenin, byl jsem unavený a nepamatuju si to). Nemůžu za to slíbit nic než uznání a pokračování klubu. Pokud se nám podaří dát dohromady dostatečnou částku, asi získáme průchod do klubu domem (tedy mimo knihkupectví), takže všechno bude mnohem lepší!
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    MARWIN: budu tam zhruba kolem půl druhé
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam